![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 15-04-2026 ja czysto romantycznie będę żałował braku wykupu Palmy do nas. nie wiem - może liczby mogłby by być lepsze, ale on ma to "cos" dla czego chce się bardziej oglądać nasze mecze. i nie ma zawodnika który ma równą wysoką formę cały rok, każdy ma zawiechę, to tak w kwestii że Bengtson jest taki super ale już po ostatniej niedzieli to Palma jest super. Po prostu szeroki skład to nie tylko ilość na ławce. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Walas91 - 15-04-2026 Nie za 4 mln. euro. Skoro zagrał pół roku dobre to dajemy za niego połowę ceny czyli 2mln.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 15-04-2026 jak umowna Sewilla (jeśli to prawda) będzie chciała go wykupić z Celtiku, to możemy sobie gdzieś wsadzić 2, 3 a nawet 3,5 mln. Mamy prawo pierwokupu i to jedyny benefit jaki dostaniemy. Szkoda - bo uważam że on by się u nas rozwinał, ustabilizował formę i dał super liczby w kolejnych sezonach. A że 4? Może kolejna "sevilla" by wtedy dała 6 albo 8 RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-04-2026 (15-04-2026, 11:27)Mosina napisał(a): jak umowna Sewilla (jeśli to prawda) będzie chciała go wykupić z Celtiku, to możemy sobie gdzieś wsadzić 2, 3 a nawet 3,5 mln. Mamy prawo pierwokupu i to jedyny benefit jaki dostaniemy. Szkoda - bo uważam że on by się u nas rozwinał, ustabilizował formę i dał super liczby w kolejnych sezonach. A że 4? Może kolejna "sevilla" by wtedy dała 6 albo 8 Z tego co widzę to Sevilla to groszem nie śmierdzi i pewnie teraz to więcej kasy jest w stanie wyłożyć przysłowiowy Widzew. Umówmy się tak. Zdobywamy mistrzostwa, Palma do końca sezonu robi double-double. Wykupujemy go i zamykamy temat.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-04-2026 Palma ma w sumie, dodając "Europę" do ekstraklasy 8 bramek i 9 asyst. Więc do "double-double" nie jest daleko, o ile oczywiscie będzie grał więcej
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-04-2026 (15-04-2026, 12:10)Sultan napisał(a): Palma ma w sumie, dodając "Europę" do ekstraklasy 8 bramek i 9 asyst. Mówię o double-double w Ekstraklasie. Tam ma aktualnie 6 goli i 5 asyst. Ali będący kontuzjowany połowę sezonu ma 5 goli i 3 asysty. Przykładowo Sousa w zeszłym sezonie 13 goli i 6 asyst. Także Palmie do naszych gwiazd bardzo daleko, ale liczę, że te ostatnie mecze będą należały do niego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 15-04-2026 (15-04-2026, 11:27)Mosina napisał(a): jak umowna Sewilla (jeśli to prawda) będzie chciała go wykupić z Celtiku, to możemy sobie gdzieś wsadzić 2, 3 a nawet 3,5 mln. Mamy prawo pierwokupu i to jedyny benefit jaki dostaniemy. Szkoda - bo uważam że on by się u nas rozwinał, ustabilizował formę i dał super liczby w kolejnych sezonach. A że 4? Może kolejna "sevilla" by wtedy dała 6 albo 8 Gdyby to był jego pierwszy taki wybryk to jeszcze by można zakładać, że się rozwinie ale on tak znika regularnie. Jeśli do końca sezonu będzie jednym z najlepszych to spoko, można wykupić po niższej cenie ale 4 mln za pół piłkarza to stanowczo zbyt wiele. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-04-2026 (15-04-2026, 12:39)Kefas9494 napisał(a): Mówię o double-double w Ekstraklasie. Tam ma aktualnie 6 goli i 5 asyst. Ali będący kontuzjowany połowę sezonu ma 5 goli i 3 asysty. Przykładowo Sousa w zeszłym sezonie 13 goli i 6 asyst. Także Palmie do naszych gwiazd bardzo daleko, ale liczę, że te ostatnie mecze będą należały do niego. OK, ale idąc dalej tym tropem, z uwzględnieniem wpisu @Antonio - skoro 4 mln za Palmę, który to rzekomo znika na pół sezonu (nie zgadzam się z tym stwierdzeniem) to za dużo, bo to pół piłkarza, to jak ocenić 1.8 za Aliego, który rzeczywiście znika na pół sezonu z powodów zdrowotnych. I to nie pierwszy raz, niestety. O podobnej kwocie za Walemarka nie wspomnę. Ten znów zawodnik jak wrócił po kontuzji jest naszym najsłabszym ogniwem w ofensywie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-04-2026 (15-04-2026, 12:52)Sultan napisał(a):(15-04-2026, 12:39)Kefas9494 napisał(a): Mówię o double-double w Ekstraklasie. Tam ma aktualnie 6 goli i 5 asyst. Ali będący kontuzjowany połowę sezonu ma 5 goli i 3 asysty. Przykładowo Sousa w zeszłym sezonie 13 goli i 6 asyst. Także Palmie do naszych gwiazd bardzo daleko, ale liczę, że te ostatnie mecze będą należały do niego. Nie no, ale ja uważam, że cena za Palmę jest rynkową i Lech powinien ją wyłożyć. Ale jak będzie kozakiem na koniec to obstawiam, że nie wyłożą tyle za niego. Niestety. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 15-04-2026 Wiele zależy od wariantu - jeśli będzie mistrzowski to frajerstwem będzie niewykupienie Palmy. Czekają nas najprawdopodobniej najłatwiejsze eliminacje do LM, póki co mamy rozstawienie nawet w Q4 więc jak najmniej odejść i jak najwięcej wzmocnień. Aha, Murawski prawdopodobnie jednak zostaje |