![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 15-04-2026 (15-04-2026, 12:52)Sultan napisał(a):(15-04-2026, 12:39)Kefas9494 napisał(a): Mówię o double-double w Ekstraklasie. Tam ma aktualnie 6 goli i 5 asyst. Ali będący kontuzjowany połowę sezonu ma 5 goli i 3 asysty. Przykładowo Sousa w zeszłym sezonie 13 goli i 6 asyst. Także Palmie do naszych gwiazd bardzo daleko, ale liczę, że te ostatnie mecze będą należały do niego. Czyli wszystko się zgadza. Pół piłkarza kosztuje w granicach 2 mln euro. Ali, Walemark to i Palma powinien. Nie dał nic by cenić go wyżej niż wspomniana dwójka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 15-04-2026 A ćwierć piłkarza w postaci Agnero, którego kupiliśmy na pałę, ile powinna kosztować? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 15-04-2026 ćwierć? to i tak wygórowana ocena. powinien kosztować 100tyś, no może 500tyś. jeśli on kosztował 2, to Palma za 4 to promocja RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 15-04-2026 Temat Palmy uważam za przegrany. Podejrzewam że jak zgodnie z umową pierwokupu nie wykupimy go za 4 mln to wykupią go inni. Może za mniejsze pieniądze nawet. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-04-2026 (15-04-2026, 15:01)Antonio napisał(a): Czyli wszystko się zgadza. Pół piłkarza kosztuje w granicach 2 mln euro. Ali, Walemark to i Palma powinien. Nie dał nic by cenić go wyżej niż wspomniana dwójka. Aha, ciekawe ostatnie zdanie. Walemark przez cały (!) pobyt w Lechu zdobył 8 bramek i miał 4 asysty. Ostatnia bramka w lidze niedługo będzie miała pierwsze urodziny - 18.05.2025. Wcale Palma nie dał nam więcej, wcale. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 15-04-2026 Dwa razy więcej? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-04-2026 A miał tyle czasu co Walemark? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 16-04-2026 W sumie to Palma w Lechu zagrał więcej meczów niż Walemark. 5 asyst wyceniamy na 2 mln euro? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 16-04-2026 Ale to wina Palmy, że jest zdrowy? Jakbyś nie liczył, bezwględnie jest to piłkarz dwa razy więcej wart niz przysłowiowy Walemark. Jeśli już chcemy rozmawiać o twardych liczbach. Co z tego, że Patrik fajny gość, jak jego przydatność jest epizodyczna, niestety. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 16-04-2026 Palma robi grę, napędza kolegów z zespołu, jest tak jakoś płynniej jak pojawia się na boisku. Robi różnicę po prostu. Przeliczanie na same liczby, których i tak nie ma złych, w jego przypadku jest akurat krzywdzące. Po sezonie Rutkowski powinien się o niego bić. Postarać się wyjąć za jak najmniejsze bejmy, ale bez żydzenia o drobne. Ja czuję że Palma chciałby w Poznaniu zostać. Mimo ostatniego wywiadu o Celtiku. |