![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 16-04-2026 w pełni się zgadzam - jest coś takiego jak mental, czego się nie da wrzucić w statystki. a on jest takim zawodnikiem. Zresztą właśnie kupiłem meczówkę z nr 77 więc się trochę dołożyłem
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 16-04-2026 Wystarczy obejrzeć rewanż z Szachtarem, żeby zobaczyć ile on mentalnie, ale też organizacyjnie wnosi do gry. Lech musi mieć co najmniej 2-3 takich grajków w składzie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 16-04-2026 Ale mieć nie będzie, bo te 4 banki za gracza ewidentnie dobrego to dla Rutkowskiego widać pułap nie do przeskoczenia. I my coś bredzimy o LM... RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 16-04-2026 Strona "Celtic Way" twierdzi, że "Lech boss Niels Frederiksen insisted last week they remain interested in turning the loan into a permanent move in a £3.5 million deal". (14.04) RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 16-04-2026 Jak nie wezmą Palmy to przyjdzie jakiś Agnero bis który też będzie się łamał o własne nogi. Podjąć decyzję spróbować ponegocjować i już oprócz niego szukać innego kota wartego 4-5 milionów na wypożyczenie z opcją. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 16-04-2026 ciekawe komu to powiedział i kto go upoważnił... RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 17-04-2026 Rzekomo jesteśmy zainteresowani Andy Pelmardem z Jagielloni. Na ten moment prawo pierwokupu ma Jagiellonia (1.5 mln euro), z tym, że jakiś czas temu sygnalizowali chęć negocjacji i zbicia tej ceny. Oprócz Lecha zainteresowani są min. Vfl Wolfsburg czy Panathinaikos. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 17-04-2026 Wolałbym kogoś lewonoznego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 17-04-2026 Abstrahując od całej otoczki, czyli ceny, jej zbijania, tego, czy Luis jest wart tych +- 4 mln EUR. Mental. Dla mnie jest wręcz przeciwnie, niż tutaj jest pisane. Dla mnie to on ma właśnie problemy mentalne, które powodują, że pokazuje od 3 lat jedynie ułamek swoich umiejętności i to we fragmentach sezonu. I nie chodzi mi o to, jak się zachowuje, co mówi, jak nakręca resztę drużyny, tylko o najzwyklejsze przełamanie się i pokazywanie wymiernej jakości na boisku, którą ewidentnie posiada, a której niestety od dłuższego czasu nie jest w stanie pokazać. Nie tylko u nas. Nie mam innego wytłumaczenia. I dla mnie te jego "płacze" po którymś meczu, to było bardziej okazanie słabości, niż to, że chciał pokazać, że bardzo chce, czego nie podważam. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 17-04-2026 No ale chyba się właśnie przełamał... (bramka i asysta, będąc 20 minut na boisku) |