![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 10-11-2025 Oddaj ich za darmo albo jeszcze lepiej rozwiąż z nimi kontrakt po uprzednim wypłaceniu CAŁEJ PENSJI. To nie FM i edytor, żebyś sobie mógł wypierdalać ludzi kontuzjowanych z klubu. Są przepisy jest prawo są zasady. Nikt nie kupi Walemarka a jak kupi to za ile za 200 000 euro? Na serio? Kupisz kogoś na jego poziomie za takie siano? Ali on zimą za darmo będzie mógł pójść i kto go kupi? Kto przyjdzie za niego? Wiele osób Ci to tłumaczyło a Ty nadal swoje. Myślenie rodem z FM i marzenia. W idealnym świecie może twój pomysł miałby sens ale taki świat nie istnieje. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 10-11-2025 (10-11-2025, 01:25)Bartas98 napisał(a): Czyli z naszych transferów jedynym plusem jest Palma który tu pewnie nie zostanie i nawet sami go nie potrafiliśmy wyszukać.Wiadomo że nikt nie spodziewał się takiej padaki ze strony Skrzypczaka czy Moutinho a o murzynkach szkoda pisać tak samo jak o Gumnym Rodríguez też jest na plus tylko to nie jest piłkarz typu Sousa z mistrzowskiego sezonu. Ale swoją robotę (czyli bramki i asysty) zrobi jak w każdym z poprzednich klubów. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 10-11-2025 Leo po tym co było o nim mówione i co robi też jest na plusik. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 10-11-2025 (10-11-2025, 01:39)Skorpion napisał(a): Oddaj ich za darmo albo jeszcze lepiej rozwiąż z nimi kontrakt po uprzednim wypłaceniu CAŁEJ PENSJI. Przypomnij mi ile do końca kontraktu miał Sousa, jak często był kontuzjowany w poprzednim sezonie i ile Turcy za niego zapłacili. Napiszę ci jeszcze jaki jest stan faktyczny obecnie z tym piłkarzem: zerwanie więzadła zewnętrznego w stawie skokowym (termin powrotu nieznany). Bujajmy się dalej z tego typu piłkarzami, a na pewno zbudujemy kiedyś kadrę na trzy fronty. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 10-11-2025 Rok. Ale Sousa grał do samego końca. Walemark nie gra od pół roku. Ja rozumiem twój pkt widzenia. I popieram ten pomysł ale jestem realistą. Nie stać nas na odpalenie za free Walemarka i Alego oraz Hakansa bo na ich miejsce nikt nie przyjdzie z taką jakością. A jak mamy ściągnąć zdrowego Agnero to dajmy spokój. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 10-11-2025 Sousa do końca grał w mistrzowskim zespole i był jego kluczowym zawodnikiem. Z taką latka łatwiej jest sprzedać zawodnika a i tak poszedł za pieniądze, które nikogo nie cieszyły. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 10-11-2025 A no właśnie dobrze kolega pisze. Sousa grał do końca strzelił gola na wagę mistrza. Cały czas był w gazie. A taki Walemark ile ktoś da za zawodnika nieobecnego na boisku od ponad pół roku? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 10-11-2025 Przecież "Sousa u nas leczył kontuzje non stop" było już tutaj prostowane.... Facet zagrał, przeliczając minuty na mecze, 25 pełnych meczów u nas w poprzednim sezonie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 10-11-2025 Widziałbym to tak - w przerwie zimowej: - zatrudnić na STAŁE trenera mentalnego (od 10 lat już powinien być w klubie, ale nigdy nie jest za późno na naprawę błędów) - puścić na wypożyczenie Thordarsona, Mońkę i Lismana - puścić wolno Fiabemę - przywrócić do normalnej dyspozycji Kozubala, Skrzypczaka, Moutinho - sprowadzić jednego ŚO kozaka i DP (6tkę) - + 4 transfery z Rehasportu I ja chcę zobaczyć za napastnikiem trio Palma-Gholizadeh-Walemark. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 10-11-2025 (10-11-2025, 18:30)Pucenty napisał(a): I ja chcę zobaczyć za napastnikiem trio Palma-Gholizadeh-Walemark. brawo, a za nimi Murawskiego |