![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 18-04-2026 (17-04-2026, 19:18)Sultan napisał(a): Cytować siebie nie wypada - ale już oficjalnie - Strączek przedłużył umowę z GKS do czerwca 2029. Temat był mocno grany, Strączek potwierdził to na X-ie. GKS przekonał go swoją wizją. Generalnie powtórzę to co piszę od dwóch lat - idzie nowe... Trzy lata temu Gieksa, czy inny średniak ligi nie zatrzymałby Grajka któremu kończy się kontrakt i chce do nas RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 18-04-2026 A kto ostatnio z ligi chciał do nas i przyszedł? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 18-04-2026 (18-04-2026, 08:40)galis napisał(a):(17-04-2026, 19:18)Sultan napisał(a): Cytować siebie nie wypada - ale już oficjalnie - Strączek przedłużył umowę z GKS do czerwca 2029. Ano też specyfika miejskich klubów, które mogą sypnąć nierynkowo kasy. Tam pewnie wizja wysokiego, miejskiego kontraktu i zapewnienie, że będzie jedynką, a jak przyjdzie ktoś zza granicy to nie będą robili problemu z odejściem. U nas kontrakt na podobnym poziomie, ale zapewne konieczność konkurowania o jedynkę i jednak nastawienie się na wypełnienie kontraktu, a nie odejście po roku na zachód. @Mosina - Skrzypczak i akurat w tym przypadku szkoda, że to wypaliło. XD Przegraliśmy za to walkę o Fornalczyka (uf!). RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 18-04-2026 Skrzypa się nie liczy. To bardziej powrót. Mówię o takim w pełni profesjonalnym transferze. Dobry gość. My go chcemy. On chce bo trafia do Wielkiego klubu który daje mu atrakcyjną wizję RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 18-04-2026 (18-04-2026, 09:59)Mosina napisał(a): A kto ostatnio z ligi chciał do nas i przyszedł? Alan Czerwiński 2020/2021 ale to tylko część mojej tezy. Jej ważniejsza część to to że średniak ligi jest w stanie zatrzymać Zawodnika którego bardzo chce "duży" klub ekstraklasy lub zagranica- to miałem na myśli pisząc dwa lata temu że idzie nowe RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 18-04-2026 A to nie było przedłużenie pod podbicie stawki? Zamiast miliona trzeba dać trzy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 18-04-2026 Ale ja się zgadzam. Że idzie nowe. To nowe to m in przespanie szansy stania się klubem pierwszego wyboru dla wyróżniających się ligowców grających w średnich klubach. To nowe to że już nic wielkiego im nie możemy zaoferować oraz, jak mogliśmy to nie umieliśmy bądź nie potrafiliśmy. Stąd moje pytanie RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jankes - 18-04-2026 (18-04-2026, 09:59)Kefas9494 napisał(a):(18-04-2026, 08:40)galis napisał(a):(17-04-2026, 19:18)Sultan napisał(a): Cytować siebie nie wypada - ale już oficjalnie - Strączek przedłużył umowę z GKS do czerwca 2029. To że nie chcieliśmy przepłacic Fornalczyka to nie znaczy że "przegraliśmy". Zresztą ponoć on sam wystraszył się rywalizacji w Lechu RE: Pogłoski transferowe 2026 - Bonx82 - 18-04-2026 Wy tak wszyscy serio myślicie ze gość wybrał GKS i granie tylko na swoim podwórku? Moim zdaniem ruch z przedłużeniem kontraktubjest tylko po to aby próbować więcej ugrać przy transferze RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 18-04-2026 Przecież z kartą w ręku może więcej ugrać dla siebie niż na umowie z GKS. |