![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 18-04-2026 Ale Mosina my nie przespaliśmy tylko nigdy nie mogliśmy nim być. Kiedyś nawet jak piłkarz chciał to klub chciał od razu z marszu od nas 2 milionów euro i temat umierał. BO nie było nas stać plus nikt nie chciał przepłacać a teraz? Jest po prostu więcej klubów które promują na zachód i taki Pietuszewski zamiast przyjść do idzie od razu na zachód. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 20-04-2026 SF donoszą, że Alim zainteresowane są kluby z Kataru i ZEA. Powoli przyzwyczajam się do myśli o Lechu bez Palmy i Aliego w przyszłym sezonie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 20-04-2026 (18-04-2026, 15:59)Skorpion napisał(a): Ale Mosina my nie przespaliśmy tylko nigdy nie mogliśmy nim być. Kiedyś nawet jak piłkarz chciał to klub chciał od razu z marszu od nas 2 milionów euro i temat umierał. BO nie było nas stać plus nikt nie chciał przepłacać a teraz? Jest po prostu więcej klubów które promują na zachód i taki Pietuszewski zamiast przyjść do idzie od razu na zachód. wybrałeś akurat najbardziej jaskrawy przykład Pietuszewskiego - wiadomo że taki gość nie pójdzie do Lecha bo po co. Ale inne Pieńki czy Makuchy idą z polskiego średniaka do np Rakowa. I to bardziej chodzi o to żeby przetrzeć taki proces i sposób myślenia, ale jak już napisałem - jest już za późno i teraz nas nie stać i dlatego musimy wydawać 2 mln za Agnero. (20-04-2026, 14:18)uncoolben napisał(a): SF donoszą, że Alim zainteresowane są kluby z Kataru i ZEA. kończy mu się kontrakt to są zainteresowane - były już wcześniej. nasz Zarząd woli czekać - no to czeka. kto im zabroni RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 20-04-2026 Jak zwykle się obudzimy jak się eliminacje do pucharów skończą
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 20-04-2026 (20-04-2026, 14:18)uncoolben napisał(a): SF donoszą, że Alim zainteresowane są kluby z Kataru i ZEA. Iran ostrzeliwuje Katar i ZEA, nie wiem czy to realny kierunek. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 20-04-2026 (20-04-2026, 14:28)Mosina napisał(a): Myślę, że to dość stare "newsy" - zainteresowanie z ligi katarskiej czy z Emiratów i Saudi było już bardzo dawno. Inna sprawa jest taka, że to ponoć Ali bardziej czeka na rozwój sytuacji - a nie klub na coś czeka. Propozycja od dawna na stole. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 22-04-2026 W internetach piszą, że Kozubalem zainteresowany jest Celtic i że teoretycznie w rozliczeniu może być Palma. To byłby myślę wilk syty i Manchester City (Celtic Glasgow). Za Kozubala tak realnie pewnie chcieliby wziąć podobnie jak za Skórasia czyli 6 baniek euro. Także do nas Palma + 2 mln euro i dla mnie mogą dawać zielone światło. Kozubal do solidnego klubu, ale też nie do takiego, że nie będzie miał szans się przebić, a Palma zostanie tutaj gdzie jest gwiazdą. Oby! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 22-04-2026 Pomysł ok, ale Kozubala cenimy jak Modera…oferty za 5-7 były już odrzucane RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-04-2026 Antek to minimum 10 mln euro. A Palma gra coraz lepiej ale czy te 4 mln to realna wartość? Mało tego to cena wykupu! Przy takiej zamianie myślę, że można go maks 2 policzyć. Plus oczywiście czy Celtic to dobry kierunek dla Antka? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 23-04-2026 Oby tak było, ale nie chce mi się wierzyć, że za Antka ktoś da 10 baniek. Wiadomo, inflacja, ale jednak. No ale oby tak było. Niemniej, taka wymiana mogłaby być spoko, też pewnie bardziej do przełknięcia dla zarządu niż wyłożenie czystych 4 baniek. Coś w stylu rozliczenia za Walemarka. No i też z tą wyceną. Jak Palma nie jest wart 4 baniek to Antek nie jest wart 10. Nawet uwzględniając wiek. Plus, pisałem już to. Nie zdziwię się jak ostatecznie to Gurgul pójdzie za więcej. Młodszy, na newralgicznej pozycji, z wiodącą lewą nogą, silny fizycznie i wybiegany, dodatkowo mogący grać w systemie jako zarówno lewy obrońca jak i pół lewy stoper w trójce. |