![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 15-11-2025 Wgl widzę, że Jaga czy Legia sparingi, a u nas znowu piłkarze wolne. XD No nie wiem nie wiem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 15-11-2025 (15-11-2025, 16:59)WaNiA napisał(a):(15-11-2025, 10:26)Róża napisał(a): Możliwe, że Ouma wróci z urazem z reprezentacji. Nie pauzuje, ma przecież dopiero dwie żółte RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 15-11-2025 @Kefas9494 było poruszane przeze mnie chwilę temu. Usłyszałem, że piłkarze tego potrzebują bo są uwaga zmęczeni mentalnie. Jedno wielki XD Żenada teraz jak się patrzy jak inni trenują a co my robimy to nie dziwię się, że tam nie ma formy ani zgrania. Wszyscy się generalnie za głowę chwytają co to ma dać. Siedzenie w domu przez xboxem albo latanie na zakupy w kontekście beznadziejnej formy. Tylko NF i tutaj grupa dyżurnych ekspertów wie lepiej, że tak musi być. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 15-11-2025 (15-11-2025, 17:23)galis napisał(a):(15-11-2025, 16:59)WaNiA napisał(a):(15-11-2025, 10:26)Róża napisał(a): Możliwe, że Ouma wróci z urazem z reprezentacji. Nie pauzuje ale ma 3 kartki. Tę pierwszą dostał w meczu z Lechią w 25 minucie, potem wędka. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 15-11-2025 (15-11-2025, 17:59)Skorpion napisał(a): @Kefas9494 było poruszane przeze mnie chwilę temu. Usłyszałem, że piłkarze tego potrzebują bo są uwaga zmęczeni mentalnie. Szczególnie, że parę meczów i przerwa do końca roku z 14 dni RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 15-11-2025 My jesteśmy zmęczeni mentalnie ich wyczynami, zwłaszcza w obronie. Im pewnie w jakiś stopniu zależy na tym wszystkim więc nie dziwne, że mogą być zmęczeni tym wszystkim. Tym bardziej, że każdy im to wytyka na każdym kroku. Oczywiście, są w Lechu a to nie Nieciecza i to nie dziwne natomiast trudne może czasem być. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 15-11-2025 Jak ze wszystkim są pewnie różne szkoły. W temacie co lepiej przysłuży zawodnikom po maratonie meczów : pare dni wolnego czy mecze sparingowe i to w składzie z dupy bo połowa kadry jest na reprach albo leczy drobne urazy jak Ishak. Jeszcze w kwestii „kilku meczów” - Pięć z tych kilku gramy co 3 dni. Ci co zostali w Poznaniu mogliby w sumie trenować pakowanie i rozpakowanie walizek
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 16-11-2025 Po naratonie, czy przed maratonem. Moim zdaniem, przed nami dużo cięższy okres, niż przed przerwą na kadrę. Zarówno jeśli chodzi o liczbę minut, jak i to, ile można w tym okresie przegrać. Wygrać nie można za wiele, bo wejście do TOP24 traktuję raczej jako obowiązek, a nie bonus... RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 16-11-2025 Rzadko kiedy w listopadzie i grudniu można wiele wygrać. A nawet trzeba by tu powiedzieć, że nigdy w tych dwóch miesiącach nie można NIC wygrać, nie mówiąc o ZA WIELE. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 16-11-2025 Jak odpadniemy z LKE i PP to można co najwyżej wygrać. Puchar przechodni burmistrza Mosiny w maju. Pozdrawiam |