![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 16-11-2025 Wara od pucharu burmistrza
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 17-11-2025 Ali zgodnie z ostatnimi prognozami od dzisiaj trenuje z zespołem. Niby zeszły tydzień trenował z rezerwami więc powinien w niedzielę usiąść na ławce rezerwowych. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-11-2025 A to dobrze. To Palma nie będzie sam. A Hakans też już nie robi czegoś więcej? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 18-11-2025 Wgl tak sobie oglądałem mecz Malta-Polska. I jestem przekonany na 200%, że gdyby zamiast Polski grał Lech Poznań, to by to przejebali 2-3. XD RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 18-11-2025 (18-11-2025, 01:02)Skorpion napisał(a): A to dobrze. To Palma nie będzie sam. A Hakans też już nie robi czegoś więcej? Jak dobrze pamiętam to miał wrócić na początku 2026r. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 18-11-2025 (18-11-2025, 08:57)Kefas9494 napisał(a): Wgl tak sobie oglądałem mecz Malta-Polska. I jestem przekonany na 200%, że gdyby zamiast Polski grał Lech Poznań, to by to przejebali 2-3. XD Byłoby 2:2. Nam nie wychodzą takie rykoszety jak Zielu ale gorzej niż Kiwior nie można zagrać RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 18-11-2025 Nie zapominaj, że Skrzypa strzelił samobója ze spalonego w Słupsku. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 18-11-2025 ale ze spalonego i na 2:2 właśnie
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 18-11-2025 A Skóraś czasami nie był na spalonym przy tej akcji na 3:1? Wydaje mi się, że lewa stopa była poza linia, ale potem skupili się na powtórkach sytuacji z Kiwiorem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-11-2025 A co się stało z tym naszym asem z alko afery? Bo widzę, że jego kumpel od kieliszka zadebiutował w kadrze. |