![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 28-04-2026 Dobrasz właśnie potwierdził to o czym pisałem w niedzielę przed meczem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 28-04-2026 Najłatwiejsze przedłużenie. Pewnie z niższą pensją i raczej przewidzianą drugoplanową rolą. Fajnie, że został bo atmosfera w szatni jest bardzo ważna. Teraz niech dociągną mistrza i docisną nogę do gazu. Sytuacja jest taka, że to idealny moment na próbę lekkiego odskoczenia od rywali. Łatwa ścieżka w eliminacjach europejskich pucharów. Rywale w większych lub mniejszych dołkach, więc trzeba zrobić swoje, przedłużyć/wykupić kluczowe postacie (Niels, Ali, Palma), dołożyć solidne wzmocnienia za transfery out (Antek, Gurgui czy Mrozek), wzmocnić obronę i iść twardo do przodu. Oby nie zaspali jak to mieli w zwyczaju. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 28-04-2026 W zeszłym letnim oknie chyba jednak nie zaspali. Co do reszty zgoda pełna. Choć wolałbym, żeby któryś z trójki Antek, Gurgul i Mrozek zostali jeszcze jeden sezon. Trzy ogniwa na raz to za dużo - zostawiłbym jeszcze Gurgula, ze względu na wiek. E: a za przedłużenie Murawskiego wielkie brawa! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kleju - 28-04-2026 A mi się wydaje, że jeśli nie ma ciśnienia na sprzedaż w gabinetach, a wywęszą nadzieje na LM, jeżeli faktycznie w innych ligach mistrzowie ułożą się tak, że będzie szansa na rozstawienie aż do IV rundy, to zostanie i Gurgul i Kozubal. A i może Mrozek bez konkretnych ofert przekalkuluje, że można zostać i powalczyć o jeszcze większe okno wystawowe. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 28-04-2026 Także nie wiem skąd ma być takie ciśnienie na sprzedaż piłkarzy. Jest szansą na LM! Niech zostaną do końca eliminacji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 28-04-2026 Milić pewnie też przedłuży. Ja jednak czekam na info co z Alim. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 28-04-2026 Z drugiej strony mamy w sumie dość napakowany skład, że tego Gurgula, Mrozka czy Kozubala da się zastąpić dość łatwo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gugus - 28-04-2026 Czyta się to forum i większość jakby urodziła się wczoraj. Filozofią klubu jest wypromowanie i sprzedaż. Antek w tym roku kończy 22 lata. Kończy się potencjał, zaczyna się gotowy produkt (na zachodzie). Jego wartość już nie wzrośnie, zacznie spadać. Nie będzie z nami w przyszłym sezonie ani Bartka, ani Antka, a Gurgula wydaje mi się, że będzie najłatwiej zastąpić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 28-04-2026 Gurgula? Na razie wpadli na dwa pomysły : Reca i Moutinho. Takze tak... O lewą obronę obawiałbym się właśnie najbardziej. Chyba najbardziej deficytowa pozycja na boisku. I na rynkach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 28-04-2026 Do kontraktu Aliego to albo powinni jednak jakiś komin płacowy zrobić, albo jakiś dodatkowy sponsor mógłby coś dorzucać co miesiąc. Kozubalowi już chyba powinni pozwolić odejść, więc w jego miejsce jakiegoś doświadczonego (25-28 lat) na kontrakt 2+1 i powoli wprowadzać młodziaka z rezerw. Mońka dopiero jeden sezon w podstawie więc niech jeszcze jeden pogra. Mrozek na sprzedaż i trochę kasy z jego transferu przeznaczyć na transfer Lisa? Gurgul jeśli na sprzedaż to konieczne poszukiwania zastępcy. Jeśli z całej kadry odeszliby Mrozek i Kozubal a za nich kupilibyśmy jakichś dwóch nowych (może nawet te ostatnio sprawdzające się wypożyczenia, ale tylko z opcją pierwokupu) to byłaby super pozycja wyjściowa ze składem przed el.do LM. Ciekawe czy realne są wypożyczenia nawet z nierealnymi kwotami wykupu jak np. wypożyczenie kolesia wartego 8mln EUR z opcją wykupu za 6mln |