![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 24-11-2025 Gałuszka informuje, że wszystko z Oumą było ustalone i klub zgodził się na tygodniową absencję z powodów, które podał Tymoteusz i dzisiaj ląduje w Poznaniu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-11-2025 Ktoś rzucił, ze Tofik ma obligatoryjną kwotę wykupu w wysokości 1 miliona. Mam nadzieje, że to żart. A co do Oumy on jest wart realnie maks 500 000 euro i tyle można zaryzykować. Coś tam potrafi ale psychika nie dojeżdża. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 24-11-2025 Toffik przy Palmie, Bengtssonie, Golizadeku, Wålemarku i Håkansie na bank nie zostanie wykupiony. Za Oume można tego melona dać lub niewiele więcej. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 25-11-2025 Było by idealnie mieć po trzech na stronę ale Tofik ma zjazd totalny. Więc oddać jak najszybciej i tyle. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-11-2025 To jest nie tyle zjazd co jego poziom piłkarski, dlatego nikt w Zabrrzu po nim nie płacze. Osobiście byłem zdziwiony, że do nas przechodzi ale te pierwsze mecze troche zafałszowały obraz. Tymi trzecimi na każdą pozycję to muszą być nasi wychowankowie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 25-11-2025 (24-11-2025, 21:31)Róża napisał(a): Toffik przy Palmie, Bengtssonie, Golizadeku, Wålemarku i Håkansie na bank nie zostanie wykupiony. Za Oume można tego melona dać lub niewiele więcej. Ja się zastanawiam co wiara widzi w Håkansie. Jak dla mnie gość jest na poziomie Ismaheela. Obaj robią wiatr, i to tyle. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-11-2025 Skoro ten sam poziom to warto ten milion zachować na kogoś lepszego. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 25-11-2025 (25-11-2025, 06:55)strzelisty jupiter napisał(a):(24-11-2025, 21:31)Róża napisał(a): Toffik przy Palmie, Bengtssonie, Golizadeku, Wålemarku i Håkansie na bank nie zostanie wykupiony. Za Oume można tego melona dać lub niewiele więcej. Hakans umie strzelić na bramkę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 25-11-2025 Różnica, jaką widze między Hakansem i Ismaheelem jest taka, że ten pierwsz z czasem zaczynał grać coraz lepiej, a Taofeek - coraz gorzej. Podobnie jak Rodriguezowi - widać, że mu zależy, jest ambitny, stara się. Jest szybszy od Ismaheela. No i ma podpisany kontrakt. Ismaheel moim zdaniem został ściągnięty - oprócz niespodziewanego "łatania dziury" - pod kątem ewentualnego zastąpienia Aliego jeżeli się spraqdzi, i by przy tej okazji mieć prawego pomocnika o odmiennej charakterystyce niż podobni w gruncie rzeczy do siebie (jezeli chodzi o sposób gry) Ali i Walemark. Dla mnie jest na poziomie Lismana, i wolę, by stawiano na młodego, nie mówiąc już o Hakansie. O ile nie pokaże jakichś cudów na wiosnę - dość oczywiste, że do odstrzału, nawet jezeli nie zatrzymamy Aliego. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bonx82 - 25-11-2025 Rozmawiamy o skrzydłowym, a znacznie pilniejszy i moim zdaniem ważniejszy temat to defensywny pomocnik. Na tą chwile mamy 1 zawodnika z lekko wątpliwymi umiejetnosciami i przyszłością. Murawski nawet jak wróci to jego forma od początku będzie wielką niewiadomą. Tutaj w nadchodzącym okienku powinna być maksymalna koncentracja żeby wzmocnić pozycje. To też jest bardzo znacząca pozycja jeżeli chodzi o bronienie i patrząc jak w tym aspekcie wyglądamy to ym bardziej powinniśmy skupić się nad zakontraktowaniem jakiegoś kozaka. Nawet jak by to miał być jedyny transfer wzmacniający zespół. |