![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 01-07-2025 I znowu te mityczne dobre transfery. To na kogo my polujemy na Ronaldo? Przecież to czekanie przyniesie nam tylko straty. I gdzie Ci nowi mają się zgrywać w lidze? Mam nadzieje,że ten tydzień to będzie tydzień dwóch transferów. LO oraz napastnika a w przyszłym dołączy skrzydło i ktoś na 10. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 01-07-2025 Naprawdę do pierwszego kluczowego meczu mamy 5 tygodni od dzisiaj. Dajmy im pracować, nie róbmy w pieluchy zawczasu. Wystarczy, że kadrę skompletujemy, albo prawie skompletujemy do 19.07. Czasu będzie do 05.08 zupełnie sporo. A Górnik i Cracovię wypada pokonać nam u siebie w każdej konfiguracji. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 01-07-2025 A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo z tego co widzę to Górnik się wzmacnia, Cracovia też. RE: Quo Vadis Lech Poznań - pacal - 01-07-2025 Górnik na ilość owszem sporo, zobaczymy ile w tym razie jakości. Jest Kubicki, i Sacek (kontuzjowany, więc możliwe że z nami nie zagra), wymienili bramkarza, a reszta to wielkie niewiadome. Cracovia na tą chwilę zamieniła Kallmana na Stojilkovicia (ciężko powiedzieć czy to wzmocnienie czy osłabienie, Kallman był regularny), plus zakontraktowała PO z potencjałem. Ze wzmocnieniami czy bez, na tą chwilę jesteśmy od nich silniejsi - szczególnie grając u siebie. Ale o Linnetiego bym się nie obraził - zawsze go lubiłem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 01-07-2025 (01-07-2025, 10:36)Skorpion napisał(a): A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo z tego co widzę to Górnik się wzmacnia, Cracovia też. ano na takiej że bez wzmacniania jesteśmy lepsi - to my zdobyliśmy MP przypominam. Cracovia tak się wzmocniła że nie ma Kallmana i Rózgi (i jeszcze 4 zawodników). Górnik stracił Sarapatę i Furukawę (i jeszcze 4 zawodników). Ja wiem że transfery in są mega medialne - ale nie dajmy się zwariować. Tam są rewolucje w tych zespołach. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 01-07-2025 Spokojnym przypominam, że Górnika trenuje ich rzeźnik z Trnavy. Zdenerwowanym, że w zeszłym sezonie zdobyli 23 punkty mniej niż Lech i nawet transfery Kubickiego, napastnika z 2 ligi greckiej, pomocnika z trzeciej francuskiej czy odpadu z Partizana nie powinno zmienić układu sił. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 01-07-2025 Z całym szacunkiem dla Maxa, Górnik bierze od nas stopera który byłby 5 w kolejce do grania, o ile nie byłby za Janyszką. Także bez jaj. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Severance - 01-07-2025 (01-07-2025, 11:13)Mosina napisał(a):(01-07-2025, 10:36)Skorpion napisał(a): A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo z tego co widzę to Górnik się wzmacnia, Cracovia też. MP to nie powód do samozadowolenia. Nie zdobyliśmy go w taki sposób jak PSG, Liverpool czy City, którym zdarza się dominować ligę z 20 punktami przewagi. Gdyby tak było, też byłbym zdania, że pół składu można sprzedać, i tak wciągniemy ligę nosem. Ale w Lechu przez pół sezonu było "O matko, jaka ta ławka krótka" i "Jezus, znowu kontuzje". Teraz ławka nadal nie imponuje, w składzie znów kontuzje, LO nadal pozostaje nieobsadzona, konkurencja na większości pozycji jest meh, i podejście na zasadzie "Jesteśmy zbyt dobrzy, żeby sobie nie poradzić, w końcu mamy mistrza" to ostra jazda bez trzymanki. Nie sugeruję paniki, ale poślady powinny być już zdecydowanie boleć od napięcia. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 01-07-2025 Dzisiaj zaczęło się oficjalnie okienko transferowe. Gumny w Lechu. Teraz N, LO, LS i środkowy pomocnik + młodzi. Wtedy możemy myśleć o LE, PP i MP. Jednak z doświadczenia wiem, że skończy się na tym, że transfery będą jeśli awansujemy do któreś tam rundy pucharów. Na ligę i PP mamy zajebistą kadrę, która ogarnie te dwa fronty RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 01-07-2025 Bez drugiego napastnika nie mamy zajebistej kadry na żodyn front. |