![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 14-12-2025 Za potencjal co nie znaczy wiek. Chyba wymieniles wszystkie transfery tego typu w granicach 10 mln. Nie widze w tym gronie na dziś żadnego naszego piłkarza i zadne chciejstwo tego nie zmieni. Do tego dochodzi co chce piłkarz, ile ma kontraktu, itd. Niedawno za Souse który nam zrobił mistrza nie było jakoś chętnych za 4-5. Tak więc znając ograniczenia ich obu, włączając (nie)stabilność formy, pozycje, brak liczb, to jak razem będzie 6 to będzie Maks. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-12-2025 Czyli siano na poziomie takiego Zagłębia pytanie gdzie zrobiliśmy błąd, że wylądowaliśmy w tym miejscu w którym obecnie jesteśmy. Kiedyś płacona także za renomę akademii za piłkarza i jego grę umiejętności potencjał. A teraz Antek najlepszy z naszych ma iść za 5 mln. Śmieszna kwota. To taki Lisman albo Mońka to pewnie nawet miliona by nie kosztowali. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 14-12-2025 A tego nie wiem. Nie mam danych. Ale nie wydaje mi się. Pieńko kosztował 1,5 mln. No tak to nie działa. Że "najlepszy" z naszych (od kilku meczów) ma kosztowac co, dyche? Podaj jakiś argument poza chciejstwem. Nie wiem - podobny transfer z Polski, wiek, pozycja, etc. I chyba ważniejsza jest gra w Pucharach a nie nazwa akademi RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-12-2025 Ale renoma akademii też według mnie ma znaczenie. Jakby nie patrzeć to z naszej akademii wychodziło najwięcej transferów. Z Legii na wylocie jest Śledź twórca naszej legendy może warto było by się przeprosić. W Legii zrobił niezłą robotę. Ale Kozubal to nasz diament od ilu dwóch sezonów? I wychodzi na to, że musielibyśmy go sprzedać po udanej rundzie bo tylko wtedy ktoś zapłacił by nam za potencjał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 14-12-2025 Zdradzę wam sekret. Jak nikt nie chce dać dużych pieniędzy za takiego Monke czy Gurgula to nie trzeba ich sprzedawać i niech sobie grają ku chwale Lecha i akademii. Pod warunkiem, że nadal będą się rozwijać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 14-12-2025 Fajne by to było, tylko ktoś tam kiedyś ze złym założeniem założył akademię. Odkąd istnieje jest gadka, że szkolimy by sprzedawać, a nie by dawać piłkarzy dla Lecha. Też mi się marzy wychowywanie młodych, którzy przez lata stanowić będą o sile Kolejorza. Ale skoro system jest taki - i każdy o tym wie - że szkolimy dla zachodnich klubów, to cóż. Tak tych młodych chłopaków zaprogramowaliśmy, a i sami oni często mają pstro w głowach i wszystko co na zachód od Odry jest lepsze. Takie wychowujemy pokolenia: w poczuciu niższości wobec Zachodu na każdym polu. Wychodzi na to, że - jak to się szumnie mawia - niekoniecznie mają Lecha w sercu, skoro taki Mrozek już pół roku temu mówił w jakimś wywiadzie, że po sezonie planuje odejść z klubu. Nie kochają Lecha, tylko traktują go jako najlepszą w Polsce trampolinę do kariery w lepszych piłkarsko ligach Europy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 14-12-2025 Tylko, że zaraz o ile nie już nie jest to najlepsza trampolina. I jest to ostatni dzwonek aby powrócić na nr 1 w Polsce. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-12-2025 Mrozek Mrozkiem ale Skrzypa chce grać dla Kolejorza i ze łzami w oczach odchodził do Jagi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 14-12-2025 Bednarek też myślę że chciał RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 15-12-2025 Myślę dokładnie tak, jak napisał Kefas. Antek nie pójdzie za bardo duże siano, ponieważ jest "upośledzony" ofensywnie i fizycznie, jak na warunki dużego europejskiego grania i biorąc pod uwagę pozycję na boisku |