![]() |
|
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224) |
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - spotlite - 17-05-2026 Henszel na "lajwach" mówił, że jadą pod stadion i żeby śledzić profile na SM - tam mają być aktualizacje statusu i przewidywana godzina przyjazdu (5-6 rano). RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - strzelisty jupiter - 17-05-2026 Żeby było zabawniej, Palma zdobył dzisiaj mistrza z Celtikiem, a kilka godzin później z Lechem. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Kefas9494 - 17-05-2026 DZIĘKUJE PAN TRENER NIELS FREDERIKSEN. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - m94g - 17-05-2026 MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - rojber - 17-05-2026 Złota gwiazdko witamy na pokładzie! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - wiktur - 17-05-2026 Nie spać! Świętować! ! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 17-05-2026 Byli przywitani jak mistrzowie!!
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - rojber - 17-05-2026 Radomiakowi wielki ..uj w dupsko, biada Wam tykać naszego Aliego! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 17-05-2026 Takie pytanie techniczne czy przy bramce dla Radomiaka nie było faulu na Kozubala. Jakiś typ popycha go i to nie jest faul? RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Mosina - 17-05-2026 Był. Kopia faulu z Arką zresztą. Ale naszych można tak przewracać. Zresztą przy wyjściu spod pressingu też byliśmy faulowani. Natomiast pierwszy dostał kartkę chyba Kozubal za coś podobnego. Ja nie ogarniam tego sędziowania albo nie umiem patrzeć obiektywnie |