Forum WL
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 (/showthread.php?tid=228)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Skorpion - 20-06-2026

I to jest chore. Tak naprawdę zaprosić ekipy z Ameryki południowej i z dwie z Afryki na Euro i będzie to miało większy poziom niż psuedo mundial.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Mosina - 20-06-2026

Mnie się to akurat podoba. Inaczej byś miał w kółko te same drużyny grające ze sobą do porzygu. Jak w LM
Jedynie szkoda że nie ma naszych


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - joseph - 20-06-2026

To jest ostatnie miejsce, gdzie można jeszcze trochę zrównoważyć efekt pieniądza w futbolu. Ostatnie gdzie kopciuszek (Republika Zielonego Przylądka) może urwać punkty faworytowi (Hiszpania). Na tym właśnie polega cała piękno Mundialu. Abstrahując od tego, że przez warunki klimatyczne tegoroczny jest nudny do porzygu.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - strzelisty jupiter - 20-06-2026

Ale by był płacz w mediach gdybyśmy wyłapali od Holendrów na mundialu 1:5. Wstyd, kompromitacja, wracajcie pieszo...
A to jest po prostu różnica poziomów obecnie między tym co prezentuje Polska a czołowe reprezentacje świata.