![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-11-2025 Zgoda, dlatego padła kandydatura Dziczka - solidnego ligowca z przeszłością w poważnej lidze i reprezentacji. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 25-11-2025 Pytanie czy chciałby do Nas przyjść. Tofik gra samolubnie i coraz słabiej. Hakans to taki solidny rezerwowy jak Leo. Więc oczywiście, że nie ma o czym mówić no chyba, że nam Tofika za 100000 euro opierdolą. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 25-11-2025 "Jeżeli by była oferta na stole z Lecha, to na pewno bym ją rozważył, bo uważam, że to jest jeden z lepszych klubów w Polsce. Jeśli byłaby taka propozycja, to była do rozważenia i podjęcia decyzji, że raczej byłbym na „tak” - zadeklarował dwukrotny reprezentant Polski." Tak mówił Dziczek w lipcu tego roku. Czyli pewnie kontakt był jak w przypadku Pululu ale kwota odstępnego za piłkarza któremu kończy się kontrakt była nie do zaakceptowania. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 25-11-2025 Lepszy Dziczek w garści niż jakiś noł nejm, ale w takim Lechu to jednak liczyłbym na kogoś lepszego, potrafiącego przyspieszyć grę również. Ale jak nie ma funduszu bo wiadomo Palma i przedłużenie Aliego priorytetem, to para Murawski i Dziczek nie wyglądałaby tak źle. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 25-11-2025 A czyli byłby chętny. W sumie jeśli jeszcze do ataku miałby dojść Pululu to nie głupie by było pozyskanie i jego. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-11-2025 Ouma wylądował. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 25-11-2025 Wiadomo czy ktoś z pary Milic-Alex będzie gotowy na czwartek? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-11-2025 Milić trenował ze wszystkimi, Douglasa nie widziałem na zdjęciach z klubu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 25-11-2025 Czyli jest szansa na parę Milic Mońka a tak na serio dobre i to.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-11-2025 Takiego zestawienia środkowych jeszcze nie było w wyjściowym składzie w tym sezonie. |