![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 28-04-2026 A może tym razem będzie inaczej? Jaki problem dogadać się z chłopakami aby zostali do końca eliminacji i potem odeszli. Ich wartość tylko wzrośnie. Zresztą Gurgul to ma jeszcze rok czasu jak dla mnie i odejście całej trójki to już by było niepokojące. Stoper albo dwóch bo jak dla mnie Alex jest do odpalenia. I nie ma sensu go liczyć. Na bramkę pogadać z Bułgarem i dokupić Lisa albo kogoś podobnego. Zrobić wszystko, żeby został Ali i rozmawiać z Palmą. No i ktoś tu podsunął świetny pomysł o wypożyczeniach. W takie coś powinniśmy celować. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 28-04-2026 Kozubal czy Gurgul raczej nie palą się do odejścia ale Mrozek zapewne tak. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 28-04-2026 Uważam, że jeśli odejdzie Mrozek + 1 młody (najlepiej Kozubal, bo Gurgula, mega przez was niedocenianego, bedzie trudno zastąpić) oraz przedłużą Alego i Milica, to bedzie to dobry punkt wyjścia. Sprzedać dwójkę muszą i nawet powinni to zrobić. Jest to układ obowiązujący i jasny w klubie. Jak zapracujesz na wyjazd, klub nie będzie utrudniał. I tak to działa od lat, ma sens i zapewnia sukces. Wizja zmiany tego bajka z krainy mchu i paproci. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 29-04-2026 Kownacki ma odejść po sezonie z Werderu. Borek rozpuszcza plotki, że interesuje się nim Widzew. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 29-04-2026 Dodał też, że może kolejna przygoda w Poznaniu. Hertha go nie chciała wykupić za 1 mln euro. Werder go nie chce, pewnie będzie do wyjęcia za nieco ponad 500 tys euro. RE: Pogłoski transferowe 2026 - lomboNET - 29-04-2026 W przypadku braku wykupu Palmy dla mnie obowiązkowo Tofik i Kownacki. Ma jakość, nadaje się na skrzydło jak i na atak / podwieszonego. No i kolejny nasz wychowanek. No i okazja na rynku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 29-04-2026 Widzew każdego będzie chciał kupić zdaniem dziennikarzy ale nikogo nie kupi bo spadnie. Jeśli napastnik to mam nadzieję, że cały czas istnieje temat Pululu. Taki dzik jako zastępstwo Ishaka pasowałby idealnie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 29-04-2026 A ja, za Tofika, chciałbym lepszego piłkarza. Co do Palmy, to raczej się nie łudzę, że go wykupią. Zrobiliby to, gdyby miał lepsze liczby, częściej grał lepsze mecze. Chyba wolę dwóch w teorii dobrych zawodników po 2M, niż jednego Palmę za 4M. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 29-04-2026 (29-04-2026, 09:40)lomboNET napisał(a): W przypadku braku wykupu Palmy dla mnie obowiązkowo Tofik i Kownacki. Dokladnie tak samo myślę. W naszym systemie gry wymienność 4 pozycji w ataku to klucz, a Kownacki jest najbardziej uniwersalny z grupy, którą uzupełniają Palma, Gholizadeh, Walemark ("napastnikoskrzydłowy"). Myślę, że warto się zastanowić nad tematem. [EDIT] Oczywiście, Pululu byłby jeszcze lepszy, ale on chce grać na szpicy. A przede wszytskim pewnie chce za granicę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 29-04-2026 Problemem Palmy nie są jego liczby bo te ma mimo wszystko bardzo dobre. Problem jest taki, że nie ma bardzo można na nim polegać bo znika na pół roku. Ja widziałbym Palmę tylko pod warunkiem, że będzie kosztował tyle co dwie nasze tykajace bomby plus zatrzymanie Gholizadeha. Inaczej zamiast jednego Luisa sprowadzić dwóch. |