![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 26-11-2025 A i takim marzymy! A tak na serio młody ma to coś. Niech gra jak najwięcej.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 26-11-2025 No to na Lozannę możemy wyjść najsilniejszym jak dotąd składem w sezonie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 28-11-2025 Håkans i Wålemark trenują z piłeczką na zielonej murawie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 28-11-2025 w sensie jakąś małą na razie?
RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 28-11-2025 Dobrze że nie na czerwonej, bo to by oznaczało, że krwawią. Ale suchar. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 28-11-2025 Może dostaniemy prezent od Gwiazdora, ja byłem grzeczny. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 28-11-2025 Super by było jakby wrócili ale.. jak mają się od razu znów połamać to niech poczekają. Ktoś wie czy oni są do LKE zgłoszeni? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 28-11-2025 Są zgłoszeni. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 28-11-2025 No to dobrze. Może od lutego będzie można na nich liczyć o ile awansujemy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 02-12-2025 Milić wypada na 7-9 tygodni. W tym roku nie pomoże i pominie cały okres przygotowawczy. Więc pewnie realnie do gry to będzie na początku marca, może w połowie lutego. Gdyby był Salamon to nie byłoby problemu, ale w takiej sytuacji to chyba będzie trzeba ściągnąć jakiegoś stopera w zimę. |