![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 29-04-2026 W ogóle pamiętacie tak z 10 lat temu jak Legia była potentatem za Leśnego to regularnie wysyłali sygnały, że kogoś tam od nas chcą albo nawet to realizowali vide Hamalainen czy Bereszyński. Teraz sytuacja się odwróciła i wg mnie Rutkowski powinien puścić parę plotek do dziennikarzy, żeby podkurwić ich kibiców, a też obniżyć trochę morale ich zawodników, szczególnie że ich pięknie ogoliliśmy. Wiadomo że tam w aktualnie w większości to sam stary szrot, który nadawałby się ledwo do naszych rezerw, ale nie zaszkodziłoby puścić do Dobrasza czy jakiegoś innego podległego dziennikarza, że "Lech zainteresowany Otto Hindrichem" albo "Pascal Mozie i Samuel Kovacik w Lechu?" lub "Wojciech Urbański chce odejść do Lecha". Nic to by nie kosztowało, a by się ich wkurwiło.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 29-04-2026 Gdyby poszła fama, że ten Mozie do nas, to by się chyba zrobili na rzadko. Mają fizia na punkcie tego, by utrzymać tego dzieciaka w klubie. Taki trash play, który Legia uwielbia, a teraz nie ma za bardzo możliwości stosować, bo jest w defensywie i się z miesiąca na miesiąc zwija. Bardzo dobry pomysł.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 29-04-2026 Problem polega na tym, że nikt nie uwierzy, że Lech chce kogoś z Legii bo po co. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 29-04-2026 (28-04-2026, 14:08)strzelisty jupiter napisał(a):(28-04-2026, 13:51)Kleju napisał(a): (...) Aliego w tym wieku nikt już za dobre bejmy nie weźmie. Za kasę z niego możemy mieć co najwyżej jakiś ochłap piłkarskopodobny, a już na pewno nikogo takiego, kto wskoczy od razu do pierwszego składu i już w eliminacjach pucharów będzie stanowił o naszej sile. On jest w idealnym wieku, żeby u nas zostać i błyszczeć jeszcze przez 2-3 lata, albo i więcej. ponieważ to nie jest jakiś pędziwiatr, który bazuje na szybkości, jak Fornalczyki i jemu podobni, tylko facet o niezwykłej inteligencji piłkarskiej, niesamowitym jak na polskie warunki przeglądzie pola i fenomenalnym uderzeniu, przez co samą obecnością na boisku wiąże 2-3 zawodników. Dodatkowo ewidentnie już "wrósł" w drużynę. Na Alim mamy opierać walkę o LM. Ogólnie na dotychczasowym składzie. Wzmocnienia, oczywiście konieczne i niezbędne, nie będą "pod awans" do LM/LE, tylko ewentualnie pod grę już w fazie ligowej i na przyszłość. 90% albo i więcej będzie zależało od przygotowania drużyny do sezonu, transferów out, kontuzji. Tak było, jest i będzie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jankes - 29-04-2026 Co do ewentualnego zastąpienia Gurgula to najpierw trzeba by wiedzieć kto będzie trenerem w sezonie 2026/27. Za Nielsa gry mocny asymetrycznie bocznymi obrońcami. Gurgul w ataku jest bardziej powściągliwy, czasem wchodzi wręcz w rolę 3 stopera, z kolei nasz PO gra praktycznie jak prawy pomocnik bo Ali zagęszcza środek pola. W przypadku przyjęcia nowego trenera może on chcieć zmienić ten układ a wtedy będzie nam potrzebny inny profil lewego obrońcy niż obecnie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 29-04-2026 Ja wszystko rozumiem, ale pomysł przedłużenia Alego i od razu sprzedania. Za ile za milion? I kto przyjdzie? RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 30-04-2026 Wg sport.ua, Lech Poznań jest jednym z klubów, który przyglądają się 23-letniemu środkowemu obrońcy ŁNZ Czerkasy Romanowi Didykowi. Sprowadzenie tego piłkarza rozważa również Slavia Praga oraz kilka klubów ukraińskich. Umowę ma do 30 czerwca 2029 roku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 30-04-2026 Po necie lata info, że niby Pululu do Widzewa tylko czekać jak będą chcieli od Nas Kozubala
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 30-04-2026 A co sądzicie o Igorze Drapińskim z Piasta? Ponoć ma klauzulę bańkę euro. Młody, lewonożny stoper jako następca Milicia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 30-04-2026 (29-04-2026, 14:11)strzelisty jupiter napisał(a): Gdyby poszła fama, że ten Mozie do nas, to by się chyba zrobili na rzadko. Mają fizia na punkcie tego, by utrzymać tego dzieciaka w klubie.Nie wiem czy pamiętasz jego ojca w barwach Lecha?
|