![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 02-12-2025 Odnowienie kontuzji czy coś nowego? RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 02-12-2025 Mońka, Skrzypczak, Douglas. Awaryjnie Gurgul pewnie mógłby zagrać jakiś mecz na środku. Jeśli nie chcemy wypożyczać Mońki, a raczej nikt teraz o tym nie myśli, tylko w sytuacji gdyby w lutym się okazało, że przedłuży się niedyspozycja Milicia, zastanowiłbym się nad kolejnym stoperem. Jak za dwa miesiące Chorwat będzie gotowy, nie brałbym kolejnego stopera. Jedyny transfer, jakiego potrzebujemy w zimie, to klepnięcie Palmy. I na ten cel powinny być wyrwane choćby z głębi ziemi wszystkie możliwe środki. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 02-12-2025 (02-12-2025, 09:24)Kefas9494 napisał(a): Milić wypada na 7-9 tygodni. W tym roku nie pomoże i pominie cały okres przygotowawczy. Więc pewnie realnie do gry to będzie na początku marca, może w połowie lutego. Gdyby był Salamon to nie byłoby problemu, ale w takiej sytuacji to chyba będzie trzeba ściągnąć jakiegoś stopera w zimę. Gdzie jest informacja na ile wypadł? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 02-12-2025 (02-12-2025, 10:55)Antonio napisał(a):A nie kurde, wybaczcie... Sieje ferment. Na Twitterze ktoś podrobił konto Lecha i napisał o tej przerwie i zerknąłem tylko i napisałem nie weryfikując. A teraz wchodzę na oficjala i faktycznie nic nie ma.(02-12-2025, 09:24)Kefas9494 napisał(a): Milić wypada na 7-9 tygodni. W tym roku nie pomoże i pominie cały okres przygotowawczy. Więc pewnie realnie do gry to będzie na początku marca, może w połowie lutego. Gdyby był Salamon to nie byłoby problemu, ale w takiej sytuacji to chyba będzie trzeba ściągnąć jakiegoś stopera w zimę. Jedynie info od M.Dyśko ze Sportowego Poznania, że nie zagra w dwóch najbliższych meczach: https://x.com/MaksDysko/status/1995791534969459165 To może nie będzie tak źle. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 02-12-2025 Co nie zmienia faktu, że w tyle mamy tylko Skrzypę i Mońkę do gry. Douglas od listopada zeszłego roku zmaga się z różnej wagi urazami, forma też taka sobie a Milić musi mieć następcę..Janyszka ma dopiero 16 lat i nie wiadomo, co z niego wyrośnie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 02-12-2025 Stoper i szóstka to jak dla mnie dwa priorytety transferowe. Mnie Douglas ogólnie nie przekonuje. Sprzedałbym go, a w jego miejsce widziałbym "penera", lidera formacji. Mońkę bym zostawił, żeby walczył o miejsce trzeciego ze Skrzypą. Większe szanse daję temu pierwszemu. I to nie tylko na pozycję "trzeciego". Bardzo mi się podoba ostatnio, ale trzeba się liczyć u niego z wahaniami formy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 02-12-2025 (02-12-2025, 13:34)Icek napisał(a): Stoper i szóstka to jak dla mnie dwa priorytety transferowe. Mnie Douglas ogólnie nie przekonuje. Sprzedałbym go, a w jego miejsce widziałbym "penera", lidera formacji. Mońkę bym zostawił, żeby walczył o miejsce trzeciego ze Skrzypą. Większe szanse daję temu pierwszemu. I to nie tylko na pozycję "trzeciego". Bardzo mi się podoba ostatnio, ale trzeba się liczyć u niego z wahaniami formy. Zgadzam się z kolegą. Douglasa bym latem sprzedał i sprowadził NASTĘPCE (nie zastępcę) Milicia, tj. lewonożnego stopera z dobrym wyprowadzeniem. Wówczas zostalibyśmy z czwórką: Skrzypczak/Mońka - Nowy/Milić. I wtedy miałoby to myślę większy sens. Janyszka to pieśń przyszłości. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 02-12-2025 No i tak sobie siedzicie na tych Twitterkach, czytacie bzdury i nimi żyjecie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 02-12-2025 Przecież Milic młodszy nie będzie. Potrzebujemy dodatkowe stopera. Fajnie sprzedawać Alexa ale za ile? Za pół miliona go oddać? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 02-12-2025 (02-12-2025, 13:34)Icek napisał(a): Stoper i szóstka to jak dla mnie dwa priorytety transferowe. Mnie Douglas ogólnie nie przekonuje. Sprzedałbym go, a w jego miejsce widziałbym "penera", lidera formacji. Mońkę bym zostawił, żeby walczył o miejsce trzeciego ze Skrzypą. Większe szanse daję temu pierwszemu. I to nie tylko na pozycję "trzeciego". Bardzo mi się podoba ostatnio, ale trzeba się liczyć u niego z wahaniami formy. Pełna zgoda. Douglas zaliczył kilka świetnych występów, trzeba mu to oddać - duża szybkość doskoku, odważne wyjścia i niezła fizyczność. Po czym nastąpiła seria występów albo bezbarwnych, albo wręcz złych - pod pressingiem się gubił, akcje przerywał bardzo ryzykownie itp. Nie liczyłbym na niego długoterminowo, szczególnie że miewa spore problemy ze zdrowiem. Inna sprawa - mam wrażenie, że Skrzypczak gra gorzej w duecie z Milicem niż z Mońką. Być może to jest spowodowane tym, że Skrzypa chce zarządzać defensywą - i Wojtek go słucha. Przy Antonio naturalnie Skrzypczak musi się dostosować do starszego kolegi ustawieniem i często robi to źle. Nie oznacza to oczywiście, że trzeba zakończyć współpracę z Milicem w czerwcu 26, bo on jeszcze dużo nam może dać w kolejnym roku. Oczywiście - brakuje w duecie Skrzypa-Mońka lewonożnego gracza - ale szczerze, to dałbym im sporo szans pogrania razem jeszcze wiosną. Wygląda to na serio dobrze. |