![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 30-04-2026 Za bardzo to nie ma co pamiętać bo to było wypożyczenie z Petry na jedną rundę i chyba nawet murawy nie powąchał. Akcja byłaby super tylko my raczej stawiamy na swoich tym bardziej że mamy Dudka w podobnym wieku na tej pozycji. Co do Drapińskiego to wolałbym kogoś bardziej doświadczonego do gry z Mońką, takiego na już bo do ogrywania to będzie Janyszka, pewnie na wypożyczeniu ale papiery do gry i lewą nogę ma - więc to pewnie nasz przyszly stoper z lewą nogą. Do tego ma 192 wzrostu. Pewnie najbardziej to by się ucieszył Brzęczek. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 30-04-2026 Naszego się pisało Mouzie. To jego syn? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 30-04-2026 Tak. Syn RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 30-04-2026 Drapińskiego bym brał do odsprzedaży późniejszej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 30-04-2026 Skończcie już z wymyślaniem tych ligowców których potem nikt nie chce odkupić bo zaliczają zjazd. Komu udało się kogoś popchnąć dalej? Legii Slisza i nikogo poza nim a tych grajków były setki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 30-04-2026 To podobna sytuacja jak z Sekou Dramę, tyle że Jędrzej raczej już kariery nie zrobi. W zeszłym sezonie grał jeszcze chyba w Polonii Środa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 30-04-2026 (30-04-2026, 21:17)Antonio napisał(a): Skończcie już z wymyślaniem tych ligowców których potem nikt nie chce odkupić bo zaliczają zjazd. Komu udało się kogoś popchnąć dalej? Legii Slisza i nikogo poza nim a tych grajków były setki. Masz dużo racji bo problem z ligowcami jest taki, że Ci pożądani są poza zasięgiem (choćby taki Żelizko - bralbym jak rolnik dopłaty) a ci dostępni to tak jak napisałeś. Próbować jednak trzeba I Kocabę akurat bym widział - podobno nawet toczą się rozmowy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 30-04-2026 (30-04-2026, 21:56)galis napisał(a):(30-04-2026, 21:17)Antonio napisał(a): Skończcie już z wymyślaniem tych ligowców których potem nikt nie chce odkupić bo zaliczają zjazd. Komu udało się kogoś popchnąć dalej? Legii Slisza i nikogo poza nim a tych grajków były setki. E tam takie pierdolenie. Różnie to jest, jeden się sprawdzi inny nie. Drapiński mógłby grać jako lewonożny stoper ale również jako lewy obrońca przy naszym stylu grania. Dynamikę ma dobrą. Jeszcze kilka stron wątku temu pisaliśmy, że szkoda, że nie ściągnięto Czubaka kosztem Agnero. Nie twierdzę oczywiście, że taki transfer to pewniak, takich raczej nie ma, ale no ten Kocaba czy Drapiński to myślę grajkowie do rozważenia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 01-05-2026 Tak jeszcze jest potencjał sprzedażowy. Zresztą i tak na nich trzeba wydać sporą kasę. Nikt za 1000zł nie przyjdzie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 01-05-2026 Jeżeli Drapiński ma serio klauzule miliona euro, to się nawet nie powinni zastanawiać, w ramach rozliczenia można do Piasta oddać Skrzypę. |