![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 02-12-2025 Gurgul w parze z Skrzypczakiem/Mońką też gra lepiej niż z Miliciem. Przy Antonio jest bojaźliwy i wszystko podaje zwrotnie do Chorwata. Z Polakami gra pewnie i do przodu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 02-12-2025 Wychodzi na to, że Milić paraliżuje umysły naszych młodzieniaszków
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 02-12-2025 Jakby nie patrzeć to bez Milicia straciliśmy tylko niepotrzebnie bramkę z Radomiakiem. Blisko było 3 meczów z rzędu na 0 z tyłu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 05-12-2025 Ale trzeba mu oddać, że on też nie zawalał seryjnie bramek. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 05-12-2025 No nie ale nie raz widzieliśmy, że ma pretensje do innych (zwłaszcza młodych) o błąd a teraz każdy gryzie trawę i nie patrzy na innych. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 05-12-2025 Ej, a tak się zastanawiam. Co jest z Sammym Dudkiem? Zapowiadał się tak dobrze, a widzę, że nie gra nawet w rezerwach (w przeciwieństwie do Gmura, Jakóbczyka, Janyszki czy Barańskiego). RE: Quo Vadis Lech Poznań - WaNiA - 05-12-2025 Po przykrej sytuacji osobistej, nie zagrał żadnego meczu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 05-12-2025 Jagiełło brak uszkodzenia mięśni, jedynie przemęczone. Powinien jeszcze w tym roku zagrać. Gisli - wyniki są optymistyczne, gorzej to wyglądało niż w rzeczywistości jest. Powrót planowany w styczniu RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pawlisko - 05-12-2025 Fajnie. A potem sobie człowiek przypomina jacy "fachowcy" u nas robią diagnozy... RE: Quo Vadis Lech Poznań - pacal - 05-12-2025 (05-12-2025, 14:31)MichalM napisał(a): Jagiełło brak uszkodzenia mięśni, jedynie przemęczone. Powinien jeszcze w tym roku zagrać. Pożyjemy, zobaczymy... Dagerstalowi powiedzieli że nic mu ze stopą nie jest i że wystarczy odpocząć. |