![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 04-05-2026 A jakie jest wasze zdanie o powrocie Linettego? Rok temu zamiast wrócić do nas zdecydował się iść do jakiegoś Gównosporu. Ma kontrakt końca sezonu z opcją przedłużenia o rok. Ale patrząc, że jego Gównospor ma już pewne utrzymanie i Linetty w ostatnich meczach grało bardzo mało albo w ogóle to myślę znak, że raczej nie skorzystają z opcji jego przedłużenia, więc możliwe, że będzie do wzięcia za darmo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 04-05-2026 Niech się buja w Gównosporze. Jego miejsce. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 04-05-2026 Otóż to. Skoro zamiast walczyć i mistrzostwo Polski i Ligę Mistrzów wolał w sumie chuj wie co to niech spierdala. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 04-05-2026 A ja się nie zgodzę, w przypadku odejścia Antka byłby w jego miejsce jak znalazł. Oczywiście tylko i wyłącznie na warunkach dyktowanych przez klub. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 04-05-2026 Gdyby zapomnieć, że był taki piłkarz jak Linetty to nie wiem czy ktokolwiek by się cieszył z zastąpienia Kozubala rezerwowym piłkarzem Kocaelisporu Izmit który w tym roku był 3 razy ściągany w przerwie z boiska. Już lepsze wrażenie robi Pucha w Azerbejdżanie ze swoimi 12 asystami. Za Gurgula jak znalazł gdyby Frederiksen chciał nadal stosować na bokach obrony asymetrię. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jankes - 04-05-2026 Nie no Puchacz w parze z Pereira to nie byłaby żadna asymetria, jedynie z Gumnym mialoby to rację bytu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kris - 04-05-2026 Z plusów Linettego to jest naszym wychowankiem. A to dosyć istotne, bo na puchary europejskie można wciągać określoną liczbę obcokrajowców, więc Karol nie zapełniałby tego limitu tylko byłby w kategorii "wyszkolonych przez dany klub". Swoją drogą jeśli już mówimy o powrotach wychowanków to bardziej skierowałbym swój wzrok na takiego jednego napastnika w drugiej Bundeslidze za którego Werder chce ponoć milion euro. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-05-2026 No to po informacji o kontuzji Alego czas chyba zaczać się rozglądać za kimś kto go zastąpi bo ani Taofeek ani Walemark( w obecnej formie) nie mają na to papierów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 04-05-2026 (04-05-2026, 13:15)Pinkin napisał(a): A ja się nie zgodzę, w przypadku odejścia Antka byłby w jego miejsce jak znalazł. A Ty chcesz nam tu robić drugi Lubin? Szukamy graczy bez ambicji sportowych? RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 04-05-2026 Umiejętności ma, rozsądny gość. Jak wróci do "swojego" klubu, walka o mistrzostwo, europejskie puchary to i ambicja będzie odpowiednia. 31 lat. Brać na naszych warunkach niech powalczy o skład. |