![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 08-12-2025 Ale mają do podsumowania jak wygląda półrocze Lecha. A co do tabeli to jest średnio. Za dużo meczów przewalonych albo głupio zremisowanych. Winny nie tylko NF ale także piłkarze. Strata do lidera widoczna. Na wiosnę łatwo nie będzie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 08-12-2025 .My nie umiemy wygrywać mistrzostwa, mając przewagę. Minus 5 to takie optimum. Lepiej posmakuje w maju. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 09-12-2025 Aż mi się przypomniało "oddanie" mistrzostwa Wiśle Kraków przez ekipę Smudy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 15-12-2025 Nowe terminy meczów Kolejorza w 2026 roku: 31.01. Lechia Gdańsk o 20:15 na Bułgarskiej, 03.02. Piast Gliwice o 20:30 na wyjeździe i 07.02. Górnik Zabrze o 20:15 wyjazd. Potem prawdopodobnie Piast na Bułgarskiej w sobotę na Świętego Walentego. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 15-12-2025 To nie może nie zakończyć się przynajmniej układem z kibicami Piasta. Jak nie będziemy razem, nie wierzę w miłość. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 15-12-2025 To na pewno potwierdzone daty? Wypadałby wtorek po sobocie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 15-12-2025 A jak grają w czwartek to potem grają w niedzielę mając dwa dni między meczami. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 15-12-2025 Słusznie Chociaż dziwne jest ustawianie takiego kalendarza bez musu (sztywne terminy) jakby nie było...
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 15-12-2025 Oprócz 14.02. są to terminy podane przez Ekstraklasę. Chyba pierwotnie z Lechią mieliśmy grać w piątek 30.01., dlatego napisałem o zmianie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bartas98 - 16-12-2025 W przyszłym roku będzie wymiana membrany nad 4 trybuną.Czyli mecze mogą być bez kibiców gości.Nie ma tematu stadion to daję info tutaj |