![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - pacal - 05-05-2026 Ja go zapamiętałem że niby dobry obrońca, niezła technika, nieźle wyprowadzał piłkę, ale zdecydowanie za czesto byl zamieszany w utracone bramki. A to jakaś przypadkowa ręka, a to się dal latwo ograć w polu karnym, a to kogoś zahaczył, albo się dal przepchnąć przy rogu... Tak że hmm. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 06-05-2026 Nie ten garnitur dla Nas. My potrzebujemy kota za Alexa plus jeszcze jednego w razie co na uzupełnienie (Taki Kamiński) Satka grał w słabszym klubie i niech tam zostanie. Dla mnie Karol jest spalony, niech gra sobie w tej Turcji. Zresztą pewnie tematu nie ma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 06-05-2026 Satka grał w słabszym klubie? Słabszym od kogo? RE: Pogłoski transferowe 2026 - marekst - 06-05-2026 Głupa palisz? W słabszym klubie od LECHA, chyba, że dla ciebie Samsunspor jest lepszym klubem to nie ma co dalej pisać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 06-05-2026 Dla mnie to potrzebujemy stopera, ale lewonożnego, który wejdzie do pierwszego składu w miejsce Milicia, który nawet jak przedłuży kontrakt, to przecież często wypada, a młodszy nie będzie. Już ten sezon w jego wykonaniu rewelacyjny nie jest. Jako alternatywa na środku obrony Milić idealny, ale według mnie trzeba już teraz szukać kogoś do pierwszego składu. Prawonożnych stoperów mamy trzech: Mońka, Skrzypczak i Douglas. Mońka kot, a Skrzypczaka i Douglasa nikt teraz nie kupi, a może się jakoś ogarną i jako ta alternatywa dowiozą. I w takiej sytuacji para stoperów Mońka-lewonożny kot i w odwodzie Milic, Skrzypczak, Douglas. Nie wyglądałoby to źle. A co, ściągając Satkę, to zostajemy z czterema prawonożnymi stoperami i jednym, stary, kontuzjogennym Miliciem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 06-05-2026 Janyszka jest lewonożny, w nim pokładam duże nadzieje. Fakt jednak jest taki, że pożegnałbym Douglasa, trzeba się zastanowić co ze Skrzypą. Do tego kupiłbym jakiegoś kozaka do pierwszego składu a Milić to już chyba bardziej do rotacji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 06-05-2026 (06-05-2026, 08:49)marekst napisał(a): Głupa palisz? W słabszym klubie od LECHA, chyba, że dla ciebie Samsunspor jest lepszym klubem to nie ma co dalej pisać. A na jakiej podstawie mówisz, że Samsunspor jest gorszy? Bo tak dzisiaj ci się wysrało? RE: Pogłoski transferowe 2026 - marekst - 06-05-2026 No wysrało mi to: wicemistrzostwo (2): 1968/1969, 2010/2011 Puchar Turcji: finał (1): 1988[1] LKE: 12 miejsce obecnie w kebabowej lidze: 7 miejsce NO W CHUJ WIELKA POTĘGA RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 06-05-2026 (06-05-2026, 09:31)Kefas9494 napisał(a): Dla mnie to potrzebujemy stopera, ale lewonożnego, który wejdzie do pierwszego składu w miejsce Milicia, który nawet jak przedłuży kontrakt, to przecież często wypada, a młodszy nie będzie. Już ten sezon w jego wykonaniu rewelacyjny nie jest. Jako alternatywa na środku obrony Milić idealny, ale według mnie trzeba już teraz szukać kogoś do pierwszego składu. Prawonożnych stoperów mamy trzech: Mońka, Skrzypczak i Douglas. Mońka kot, a Skrzypczaka i Douglasa nikt teraz nie kupi, a może się jakoś ogarną i jako ta alternatywa dowiozą. Pełna zgoda. O ile Janyszka nie ma wejść w poważne granie od ręki (jak Mońka) to potrzebujemy top lewonożnego stopera. A na prawym najbliższy rok uciułamy, jestem przekonany, że Mońka pogra jeszcze minimum rok. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 06-05-2026 Też się z tym zgadzam, lewonożny stoper do pierwszego składu w typie kot jest obowiązkowym transferem dla klubu. Nowy + Mońka, + Milic + Skrzypa + Janyszka, Guma w odwodzie i tak można grać. Jeśli chodzi ogólnie o transfery i potrzeby kadrowe Lecha w tym momencie, to ja bym szedł po: - Hellebranda na 6/8 (ile on może kosztować? maks 3M) - Pululu na wolnym transferze - ŚO - kot na pierwszy skład - jeśli Gurgul odejdzie - LO na pierwszy skład - jesli Kozubal odejdzie - ŚP na pierwszy skład - Lis na kastę (+ jeszcze jeden BR, jeśli Mrozek odejdzie) - kota na skrzydło, poziom Palma+ - nie brałbym Tofika, tylko szukałbym innego piłkarza za niego w tej cenie Co do Samsunsporu, rzekomo tak słabszego od nas, to można się tylko uśmiechnąć widząc, jak niektórzy odlecieli. Widać, że w narodzie radość i wiara w dobrą przyszłość, skoro takie stwierdzenia tutaj padają. Ja tylko przypominam, że nasza niegdysiejsza gwiazda wcale tak w Turcji nie błyszczy po transferze. |