![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-12-2025 Nie chcą podjąć ryzyka i dlatego od tylu lat są w piłce a inne meteory częstokroć zostawiają spaloną ziemię po sobie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 25-12-2025 Ale w gablocie - jak na dotychczasowe ekstraklasowe warunki*- przyznasz, powinno być więcej. * nikt finansowo, potencjałem dotąd spektakularnie nie odskoczył, a wręcz byliśmy w czołówce RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 25-12-2025 Oczywiście. Zwłaszcza za starego Rutka myślałem, że polecimy na grubo ze wszystkim. Teraz się cieszę ze wszystkiego. I dostrzegam bardzo powolny rozwój a takie akcje jak w żydzewie nie robią na mnie żadnego wrażenia. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 25-12-2025 Z drugą częścią ostatniego zdania pełna zgoda. W Ekstraklasie to nigdy nie było: wuchta bejmów, pstryk i gablota się zapełnia. Potrzeba lat, jednak sporych umiejętności w wyszukiwaniu sensownych wzmocnień, stabilizacji (trener, wizja) i trochę szczęścia. Nagłego wzrostu pozycji sportowej Zgierza w lidze również się nie obawiam. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 25-12-2025 (25-12-2025, 16:23)strzelisty jupiter napisał(a): @Mosina co to znaczy nito nito. NIe mówimy o potencjale właścicielskim, tylko stricte wielkości budżetu. Który od lat jest w top 2(?) ligi. To jak nie jesteśmy bogaci? To że inni właściciele mogliby więcej a nie robią to inny temat. oczywiście ja akurat też bardzo doceniam to co mamy, może dlatego że wyrosłem z biednego WKP. i wierzę w pracę u podstaw na wszystkich frontach. Ale też mam przeświadczenie - i nie jestem w tym osamotniony, że przespaliśmy nasz czas, i dopuszczam możliwość że ktoś z innymi możliwościami finansowymi skróci sobie ten okres inkubacji do sukcesu. Możliw? czy nie?
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 25-12-2025 Możliwe, ale bardzo kosztowne, Jakubas już zaciska pasa, Świerczewski też pewnie zakręci trochę kurek bez wuefisty. Dobrzyński musi przepłacać, czy to za zawodników, czy pensjami. Jak w tym sezonie nie zrobią pucharów, a nie zrobią, to może w przyszłym jeszcze dosypie. A potem może być różnie. Szczecina i Gdańska nie liczę bo tam są pasożyty. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 26-12-2025 (25-12-2025, 20:58)Mosina napisał(a):(25-12-2025, 16:23)strzelisty jupiter napisał(a): @Mosina My jesteśmy hybrydą: bogaci, a zarządzanie prób i błędów, a nuż się uda. Też mam wrażenie, że nasza polityka jest zachowawcza. Mieliśmy kilka razy okazję odskoczyć. I co zauważyłem, oczywiście mogę się mylić ale i nas jest tak, że zbroimy się by zdobyć mistrzostwo a pasujemy gdy je zdobędziemy. Takie powiedzieliśmy A, ale B nas nie interesuje bądź brak odwagi. Jeśli już to zrobimy tzn powiemy B, to niestety jest za późno. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 26-12-2025 Tak jesteśmy bogaci, że rok temu szukaliśmy napastnika za 500 tysięcy euro maksymalnie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 26-12-2025 Bogaci ale skąpi, syndrom Sknerusa Mckwacza RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 27-12-2025 1. Skąpstwo jest królową przywar. 2. Skąpstwo ma (...) dar jasnowidzenia przyszłości. Niepotrzebne skreślić. |