![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - marekst - 07-05-2026 (07-05-2026, 08:40)Icek napisał(a):(06-05-2026, 09:47)marekst napisał(a): No wysrało mi to: Wstawaj zesrałeś się, ruch gra na drugim poziomie, chyba, że telegazety nie masz i nie wiesz nawet tego? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 07-05-2026 A jakie znaczenie ma to, gdzie i jak teraz gra? Przyjąłem Twoje kryterium oceny aktualnej jakości danego sezonu, zgodnie z którym o tym decydują historyczne osiągi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 10-05-2026 Tak jak przewidzieliśmy, media informują, że Linetty na wylocie z tego swojego gównosporu. Świetna decyzja na ten kierunek. Powinien podziękować swojej witamince. Ciekawe czy go będą rozważali. Kozubal ze zgodą na transfer. Ouma pewnie odchodzi i drugiego wypo nie będzie. Ja jestem przeciwny jego powrotowi. Miał szansę, wybrał Turcję. To niech wraca do jakiejś Wisły Płock czy innej Chojniczanki RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 10-05-2026 Również, nie będę zwolennikiem Karola w Lechu. Wiecie, co mam z tyłu głowy i nie daje mi spokoju? To czy znów usłyszymy, że zależy do jakiego pucharu się zakwalifikujemy i wtedy zostaną poczynione odpowiednie kroki. Liczę bardzo, że nie będzie wyprzedaży, a za to wzmocnienia i wzmocnienia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 10-05-2026 Gdzieś na fejsie mi mignęło, że Lech ma negocjować zbicie kwoty wykupu za Palmę. Czy ktoś jest w stanie to potwierdzić czy to była jakaś kaczka dziennikarska? RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 10-05-2026 Potwierdzam, że widziałem na Fejsie ale nie, że ma a zaczął RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 10-05-2026 Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 10-05-2026 Kerry, tu nie chodzi o to, że nie odnalazł się w tureckiej lidze. Natomiast chodzi o, to że wybrał grę tam zamiast w Lechu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 10-05-2026 (10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów. A skąd Ty wiesz, że to dobry piłkarz na polskie warunki? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Marcin1984 - 10-05-2026 Hajto w Cafe Futbol coś tam wspominał że Kozubalem zainteresowana jest Borussia Dortmund. |