![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 27-12-2025 Tak, skąpstwo ze skrajności w skrajność. I tak dobrze , i tak niedobrze. Więc idealnie tu pasuje "Skąpstwo jest jedną z tych namiętności, które czasem pociągają za sobą brud fizyczny." Ale do meritum - boją się powiedzieć B RE: Quo Vadis Lech Poznań - joseph - 27-12-2025 (27-12-2025, 11:01)MichalM napisał(a): "Skąpstwo jest jedną z tych namiętności, które czasem pociągają za sobą brud fizyczny." Toż to apoteoza Klimczaka w czystej postaci XD RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 01-01-2026 (26-12-2025, 21:14)MichalM napisał(a): Bogaci ale skąpi, syndrom Sknerusa Mckwacza A może bogaci, bo skąpi? RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 02-01-2026 Niech zwycięża Leeech... Tylko mnie ogarnia wkurw, że jeszcze dużo musi w Warcie upłynąć, by pierwsze słowo z powyższego zamienić na "dziś"? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 02-01-2026 (02-01-2026, 13:31)strzelisty jupiter napisał(a): Niech zwycięża Leeech... chodzi Ci że do ligi został miesiąc? czy że woda powoli zamarza w rzekach?
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 02-01-2026 Miesiąc i znowu będzie granie
RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 02-01-2026 (02-01-2026, 15:49)Mosina napisał(a):(02-01-2026, 13:31)strzelisty jupiter napisał(a): Niech zwycięża Leeech... To bym napisał "niech zwycięża Warta". Z mrozem w sensie.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 03-01-2026 Nie przypuszczałem, że na forum popularniejsza będzie Warszawska droga do sukcesu "postaw się a zastaw się", niż Poznańska gospodarność i liczenie każdej złotówki. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 03-01-2026 Lecisz z przykładami postów wychwalających warszawską drogę do sukcesu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 03-01-2026 A mógłbyś wymienić ta poznańską gospodarność i jej zalety? |