Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 10-05-2026

Tak BVB. XD Jak już to może takie FC Koeln, Kamiński zrobił dobrą reklamę, więc może byłaby fajna opcja.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 10-05-2026

(10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):
(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów.

A skąd Ty wiesz, że to dobry piłkarz na polskie warunki?

Ponad 250 meczów w Serie A, zna doskonale naszą ligę i przede wszystkim Klub, praktycznie zero kontuzji więc nie wiem gdzie widzisz wady... teraz sakramentalne kto w zamian?  można szukac agneropodobnych perełek tylko po co? Przecież LM nigdy nie była i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie w takim zasięgu jak teraz.
Edit. Chyba że Lechia spadnie i zrobią wielką wyprz- wtedy Ivan Żelizko


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 10-05-2026

(10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):
(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów.

A skąd Ty wiesz, że to dobry piłkarz na polskie warunki?

Mam swoje źródła


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 10-05-2026

I co mówią te źródła na jego chujową formę na tureckiej prowincji?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 10-05-2026

(10-05-2026, 21:12)Antonio napisał(a): I co mówią te źródła na jego chujową formę na tureckiej prowincji?

Napisałem wcześniej. Durny jesteś czy z czytaniem problem. Przypadek podobny do innego naszego chwalonego piłkarza, który miał chujową formę na niemieckiej prowincji.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 11-05-2026

Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 11-05-2026

(11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?

Ishak to dobry piłkarz? Palma to dobry piłkarz? Ogarnij się


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 11-05-2026

Atalanta przygląda się poczynaniom Mońki. Lech oznajmił, że oferty poniżej 10 mln euro nie będą nawet rozpatrywane.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 11-05-2026

(11-05-2026, 08:12)Jerry2015 napisał(a):
(11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?

Ishak to dobry piłkarz? Palma to dobry piłkarz? Ogarnij się

No ale Ty na serio stosujesz kryterium oceny "Bo inny odpalił" czy sobie jaja robisz?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 11-05-2026

A Ty Antonio rozumiem śledziłeś cotygodniowe zmagania Kocaelisporu, szczególnie pod kątem organizacji gry, stylu i roli zawodnika w typie Linettego?

Bo mi jednak bliżej do twierdzenia, że gość z taką liczbą meczów we Włoszech i wyrobioną renomą to piłkarz jak najbardziej co najmniej dobry "na nasze warunki".
Innymi słowy - brać i się nie zastanawiać.