![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 10-05-2026 Tak BVB. XD Jak już to może takie FC Koeln, Kamiński zrobił dobrą reklamę, więc może byłaby fajna opcja. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 10-05-2026 (10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów. Ponad 250 meczów w Serie A, zna doskonale naszą ligę i przede wszystkim Klub, praktycznie zero kontuzji więc nie wiem gdzie widzisz wady... teraz sakramentalne kto w zamian? można szukac agneropodobnych perełek tylko po co? Przecież LM nigdy nie była i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie w takim zasięgu jak teraz. Edit. Chyba że Lechia spadnie i zrobią wielką wyprz- wtedy Ivan Żelizko RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 10-05-2026 (10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów. Mam swoje źródła RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 10-05-2026 I co mówią te źródła na jego chujową formę na tureckiej prowincji? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 10-05-2026 (10-05-2026, 21:12)Antonio napisał(a): I co mówią te źródła na jego chujową formę na tureckiej prowincji? Napisałem wcześniej. Durny jesteś czy z czytaniem problem. Przypadek podobny do innego naszego chwalonego piłkarza, który miał chujową formę na niemieckiej prowincji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 11-05-2026 Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 11-05-2026 (11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny? Ishak to dobry piłkarz? Palma to dobry piłkarz? Ogarnij się RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 11-05-2026 Atalanta przygląda się poczynaniom Mońki. Lech oznajmił, że oferty poniżej 10 mln euro nie będą nawet rozpatrywane. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 11-05-2026 (11-05-2026, 08:12)Jerry2015 napisał(a):(11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny? No ale Ty na serio stosujesz kryterium oceny "Bo inny odpalił" czy sobie jaja robisz? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 11-05-2026 A Ty Antonio rozumiem śledziłeś cotygodniowe zmagania Kocaelisporu, szczególnie pod kątem organizacji gry, stylu i roli zawodnika w typie Linettego? Bo mi jednak bliżej do twierdzenia, że gość z taką liczbą meczów we Włoszech i wyrobioną renomą to piłkarz jak najbardziej co najmniej dobry "na nasze warunki". Innymi słowy - brać i się nie zastanawiać. |