![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-12-2025 Swoją drogą Widzew zaczyna już działać na rynku, sprowadzili ciekawego lewego Chenga oraz mniej ciekawego skrzydłowego Normana Campbella. Liczę, że u nas mimo deklaracji, że raczej bez ruchów jakieś korekty zostaną dokonane, w stylu bramkarz do rywalizacji z Mrozkiem, a docelowo gość, który będzie pierwszym od sezonu 26/27 czy może jakiś defensywny pomocnik mając na względzie późny powrót Murawskiego i ostatecznie kiepską grę Oumy. W tym roku mamy wyścig żółwi i warto spróbować to wykorzystać. W Jadze widać, że tak chwalony Masłowski naściągał szrotu i ci ich nowi zawodnicy bronią się kiepsko i wszystko opiera się na starej gwardii i wystrzale Pietuszewskiego. Nie wiadomo jak Raków będzie wyglądał z nowym trenerem, nie jest powiedziane, że to nadal będzie tak grało. Legia wiadomo. Widzew wiadomo. Górnik, Wisła Płock, czy inne tego typu drużyny nie mają takiej jakości jak my. Także w mojej ocenie, wszystko w nogach naszych piłkarzy, jak się zepną, przygotowania zostaną dobrze poprowadzone, Rutkowski jeszcze trochę dosypie do pieca, wrócą rekonwalescenci, to będzie dobrze. Trzeba wykorzystać słabość rywali. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 15-12-2025 Lech zabierze 6 młodych z rezerw na obóz z naciskiem na pozycję defensywnego pomocnika i potem będą podejmowane ruchy. Ja tam kojarzę tylko Prajsnara, dobrze zbudowanego nastolatka, który chyba już był na takim obozie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 15-12-2025 (15-12-2025, 13:34)Kefas9494 napisał(a): Swoją drogą Widzew zaczyna już działać na rynku, sprowadzili ciekawego lewego Chenga oraz mniej ciekawego skrzydłowego Normana Campbella. Liczę, że u nas mimo deklaracji, że raczej bez ruchów jakieś korekty zostaną dokonane, w stylu bramkarz do rywalizacji z Mrozkiem, a docelowo gość, który będzie pierwszym od sezonu 26/27 czy może jakiś defensywny pomocnik mając na względzie późny powrót Murawskiego i ostatecznie kiepską grę Oumy. Widzew to już latem robił takie super transfery. I do tego szybko. I do tego dużo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 15-12-2025 Ja bym nie zakładał, że Widzew znowu da dupy w transferach plus, że po zimie ich letni zaciąg nie odpali. Chodź z drugiej strony Motor też się tak puszył i jak na razie lipa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 15-12-2025 Tylko, że ten Widzew pobrał piłkarzy z łapanki. Jeden dobry sezon w przeciętnej drużynie przeciętnej ligi? Zapraszamy, nadasz się. Ci nowi są z tego samego klucza. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 15-12-2025 Ten Prajsnar ma dopiero 16 lat więc melodia przyszłości, ale wygląda solidnie i ma podobne korzenie co Kozubal. Brzyski też wyglądał dobrze ale poszedł do Torino i Primavery. Ciekawi mnie czy pytali o Kocabę, warto by powalczyć bo Murawski co raz mniej pewny na przyszły sezon RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 16-12-2025 Lech na ten moment nie podejmuje rozmów z Murawskim odnośnie przedłużenia kontaktu. Muszą zobaczyć czy zdoła wrócić do formy oraz czy nadal będzie ważną postacią w kadrze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 16-12-2025 Ten kij ma zawsze dwa końce jak go nam ktoś podjebie w kwietniu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-12-2025 Moim zdaniem to nie wiadomo, czy Muraś kopnie wiosną piłkę, dlatego ta zwłoka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 16-12-2025 Masz na myśli, że do końca będziemy stawiać Oume? Choć czy to będzie dobre jak nie przedłużymy kontraktu? Oczywiście, jeśli nie będzie w formie to zaproponowałbym niższy. Jeśli nie to..m to znów będzie, że nie szanujemy zawodników, którzy zostawiali dla nas serducho na boisku. |