Forum WL
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 16-03-2026

Zapłacą najwyżej znowu miasto da 30 mln Smile i wszystko będzie ok. Czysto hipotetycznie czy wiadomo jak Nasi by się zachowali jakby miała Wisła przyjechać?


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 16-03-2026

Miejmy nadzieję, że nie bylibyśmy nieobliczalni i pozwolili rozwiesić barwy.


RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 24-03-2026

Więcej Panie. Na kadry jadą:
Luis Palma
Gisli Thordarson (U21)
Plamen Andreev (U21)
Bartek Mrozek
Ali Gholizadeh
Antek Kozubal (U21)
Wojtek Mońka (U21)
Michał Gurgul (U21)


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 07-05-2026

rzut okiem na sytaucję w 1 lidze, wraca Wisła i prawdopodobnie Ślask bezpośrednio, a w barażach może być jeszcze jedna drużyna krakowska. Jeśli Cracovia nie spadnie - 3 zespoły z jednego miasta? Ktoś pamięta taką ilość z jednego miasta?
Natomiast gorąco życze wymianki klubów w Łodzi Smile


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - secret - 07-05-2026

W sezonie 94/95 Lech Poznań, Warta Poznań, Olimpia Poznań. I na dodatek jeszcze Sokół Pniewy Smile


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 07-05-2026

fakt! ale dziura w głowie. w tamtym czasie graczami Olimpii byli m.in Mielcarski i Szymkowiak, no i Kotor - takie czasy Smile


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 09-05-2026

GTS w Ekstraklasie - z kronikarskiego obowiązku. Liga będzie ciekawsza, a trybuny na pewno.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 20-05-2026

Do kompletu Wisła, Śląsk dawać Ruch do Ekstraklasy. Grube marki i więcej ciekawych kibicowsko meczy.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Zioło - 20-05-2026

A za rok kiedy którakolwiek z tych drużyn będzie zamieszana w spadek, będą posty w stylu niech spadają, to nasza kosa itd.
Coś jak w tym roku o Legii i Widzewie, nikogo wtedy te grube marki i kibicowskie mecze nie interesują Smile


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 20-05-2026

Sezon nad wodą, wdech świeżego powietrza, i znowu pod lustro. Smile