![]() |
|
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69) |
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 16-03-2026 Zapłacą najwyżej znowu miasto da 30 mln i wszystko będzie ok. Czysto hipotetycznie czy wiadomo jak Nasi by się zachowali jakby miała Wisła przyjechać?
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 16-03-2026 Miejmy nadzieję, że nie bylibyśmy nieobliczalni i pozwolili rozwiesić barwy. RE: Ekstraklasa - Kefas9494 - 24-03-2026 Więcej Panie. Na kadry jadą: Luis Palma Gisli Thordarson (U21) Plamen Andreev (U21) Bartek Mrozek Ali Gholizadeh Antek Kozubal (U21) Wojtek Mońka (U21) Michał Gurgul (U21) RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 07-05-2026 rzut okiem na sytaucję w 1 lidze, wraca Wisła i prawdopodobnie Ślask bezpośrednio, a w barażach może być jeszcze jedna drużyna krakowska. Jeśli Cracovia nie spadnie - 3 zespoły z jednego miasta? Ktoś pamięta taką ilość z jednego miasta? Natomiast gorąco życze wymianki klubów w Łodzi
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - secret - 07-05-2026 W sezonie 94/95 Lech Poznań, Warta Poznań, Olimpia Poznań. I na dodatek jeszcze Sokół Pniewy
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 07-05-2026 fakt! ale dziura w głowie. w tamtym czasie graczami Olimpii byli m.in Mielcarski i Szymkowiak, no i Kotor - takie czasy
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 09-05-2026 GTS w Ekstraklasie - z kronikarskiego obowiązku. Liga będzie ciekawsza, a trybuny na pewno. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 20-05-2026 Do kompletu Wisła, Śląsk dawać Ruch do Ekstraklasy. Grube marki i więcej ciekawych kibicowsko meczy. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Zioło - 20-05-2026 A za rok kiedy którakolwiek z tych drużyn będzie zamieszana w spadek, będą posty w stylu niech spadają, to nasza kosa itd. Coś jak w tym roku o Legii i Widzewie, nikogo wtedy te grube marki i kibicowskie mecze nie interesują
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 20-05-2026 Sezon nad wodą, wdech świeżego powietrza, i znowu pod lustro.
|