![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 06-01-2026 Weszło podaje, że Uglebjerga zastąpi Anglik Andy Parslow. Specjalista od stałych fragmentów z niższymi ligami angielskimi w CV. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 06-01-2026 (06-01-2026, 11:23)Antonio napisał(a): Weszło podaje, że Uglebjerga zastąpi Anglik Andy Parslow. Specjalista od stałych fragmentów z niższymi ligami angielskimi w CV. Według LinkedIn pracował w Watford, AFC Wimbledon, Swansea, Sheffield. CV wygląda solidnie, na pewno większe doświadczenie niż Uglebjerg, oby dobrze dogadywał się z Nielsem i Sindre. Powodzenia! RE: Quo Vadis Lech Poznań - Adzio23 - 06-01-2026 To teraz wszystkie outy w pole karne. Daleko, w angielskim stylu jak to zawsze mawiał Szpakowski. Powodzenia trenerze. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 06-01-2026 My ten stary styl angielski bardzo dobrze znamy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 06-01-2026 Ma ktoś informację czy Walemark i Hakans normalnie dziś wrócili do treningów z resztą czy będą gotowi na marzec? Bo na zdjęciach jakoś mi się w oczy nie rzucili. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 06-01-2026 Dziś nie. Może jutro wrócą jak skończą wraz pozostałymi urlopy. Mam stare dane o początku przygotowań 7 stycznia a faktycznie termin został przesunięty. PS. Za 90minut.pl: Luis Palma i Timothy Ouma ze względu na warunki atmosferyczne mieli opóźnione powroty, a Taofeek Ismaheel musiał załatwić kilka formalności przed powrotem do Polski. Cała trójka jutro dołączy do drużyny. Trenowali wracający po kontuzjach Daniel Håkans, Patrik Wålemark, Antonio Milić, Alex Douglas, Gísli Þórðarson i Filip Jagiełło. Dodatkowo w zajęciach brał udział Ian Hoffmann, który powrócił z wypożyczenia. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 06-01-2026 Tak jest. Także wychodzi na to, że aktualnie brakuje jedynie Radka. Niech się morda nasza kuruje,a reszta ozdrowieńców niech wraca do wysokiej formy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 06-01-2026 A Muraś kiedy ma planowany powrót? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 06-01-2026 Jakieś kilka miesięcy temu RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 07-01-2026 Trzeba się powoli przygotowywać na to, że Dziczek zrobił Mu miejsce. Do Abu Zabi z pewnością nie leci |