![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 10-01-2026 (10-01-2026, 16:06)galis napisał(a): Jeśli Pepiki mogą skrócić wypożyczenie to powinien pójść:gryps" że jest odstawiony do drugiej drużyny i spędzi rundę na ławce rezerwowych drugiej drużyny Zgadzam się. Także może to i dobrze, że taką manianę odwalił (piszą na twitterze, że zamiast 6.01 przyleciał 9.01 plus z badań wynika, że nie ćwiczył podczas przerwy zgodnie z rozpiską), co zmotywuję pion sportowy, żeby ściągnąć defensywnego pomocnika już teraz zimą zamiast czekać na to do lata. Tak jak pisaliście wyżej, teraz ŚPD to must have. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 10-01-2026 No to teraz tym bardziej potrzebujemy na gwałt nowej 6 i to w ciągu tygodnia/dwóch. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 10-01-2026 Co prawda sprawdziły się moje słowa, że to będzie żart i nieporozumienie ten piłkarz. Ale Ważne obecnie aby nowa 6 pojawiła się w klubie na już. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 10-01-2026 (10-01-2026, 17:10)Skorpion napisał(a): Co prawda sprawdziły się moje słowa, że to będzie żart i nieporozumienie ten piłkarz. Ale Ważne obecnie aby nowa 6 pojawiła się w klubie na już. Jak pisałeś z 4 miesiące temu, że mogą chcieć nam go opchnąć za bańkę euro, to uznawałem, że przy potencjale Oumy to nierealne. Jednak czas pokazał, że miałeś rację, bo co z tego, że ma potencjał jak za tym potencjałem nie idzie wiadomo co.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 12-01-2026 15 lutego gramy z Piastem o 17:30 na Bułgarskiej. Naiwnie liczyłem na mecz w sobotę, skoro w czwartek po będzie mecz w LK. Ale nie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 12-01-2026 A na przykład taka Jagiellonia gra ponad dobę wcześniej. Lech zawsze ma pod prąd u Ekstraklasy. Co decyzja, na naszą niekorzyść. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 12-01-2026 I tak mamy dobrze, bo mogli wyznaczyć mecz na poniedziałek. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 12-01-2026 Agnero najpóźniej do środy doleci na obóz - problemy z uzyskaniem wizy do ZEA RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 12-01-2026 Jak już o napastniku, ktoś jest w stanie coś napisać o grze nowego Szymczaka? Bardziej rokujący od tego, co się u nas zasiedział, a który robi obecnie karierę w Belgii? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 12-01-2026 Wgl ponoć Sindre doleci na obóz dopiero pod koniec tygodnia (źródło: https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/kolejna-nieobecnosc-w-lechu-problemy-zdrowotne-waznej-postaci/291345). Na maksa dziwna akcja z tą jego chorobą akurat teraz gdy wybrał Molde. Rozumiem być chorym, ale jak doleci pod koniec tygodnia to jest to jakaś obłożna choroba. Ech... Oczywiście niczego nie insynuuję, może lepiej dmuchać na zimne. Po prostu z uwagi na sytuację myślę, że każdemu taka myśl przechodzi przez głowę. |