![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - KILEK - 11-05-2026 Puchacz zostanie wykupiony . RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 11-05-2026 (11-05-2026, 16:55)m94g napisał(a): Dobrze słyszę, że jak pojawi się oferta za Mońke w wysokości 8-10mln to go puszczamy? Przecież to strzał w kolano, po kolejnym takim sezonie plus występach w LM/LE za rok sprzedamy go za 2 razy więcej. Mam nadzieję, że to tylko plotki i nigdzie młodego nie puścimy nawet za 10mln. Zle słyszałeś. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 11-05-2026 taka tam publicystyczna teza, zwana również pierdołą. W dużym skrócie chodzi o to, że "filozofia sprzedaży Wychowanków" nie zakłada sprzedaży Mońki w tym roku, jeszcze nie Jego kolej. To oznacza, że potencjalnym kupującym można rzucać zaporowe ceny typu 12 milionów, co byłoby rekordem transferowym Ekstraklasy. Gorzej dla nas gdy ktoś jednak się skusi... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 11-05-2026 (11-05-2026, 17:49)galis napisał(a): taka tam publicystyczna teza, zwana również pierdołą. W dużym skrócie chodzi o to, że "filozofia sprzedaży Wychowanków" nie zakłada sprzedaży Mońki w tym roku, jeszcze nie Jego kolej. To oznacza, że potencjalnym kupującym można rzucać zaporowe ceny typu 12 milionów, co byłoby rekordem transferowym Ekstraklasy. Gorzej dla nas gdy ktoś jednak się skusi... Dokładnie. Pod tym względem trzymają fason mocno. Zielone światło ma pewnie Mrozek i Kozubal plus może Gurgul. Każdy z nich pograł u nas dwa pełne sezony. Nie Mońki kolei. Ale jak przyjdzie jakiś West Ham i rzuci te przysłowiowe 12 baniek płatne w jednej racie to ciężko zakładać, że jednak by go nie sprzedali. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 11-05-2026 Myślę że wychowanków może odejść max 2. Sprzedaż wszystkich trzech to bedzie dziura nie do załatania RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-05-2026 Piszą w internetach, że Kozubalem zainteresowany jest również ... Celtic. Czyżby element transferu za Luis Palmę? RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-05-2026 Z dopłatą 5 baniek chyba
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-05-2026 Niech biorą Kozubala i Mrozka, do nas Palma i Benjamin Nygren, i deal. Bez przepływów finansowych. Uczciwie IMO. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-05-2026 (12-05-2026, 09:19)rojber napisał(a): Z dopłatą 5 baniek chyba 4 bańki plus Lech przyjedzie na Celtic Park na mecz towarzyski, żeby Szkoci zobaczyli jak się gra w piłkę.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gruszowy - 12-05-2026 Meczyki podają że klub wrócił do stołu z Alim i grany jest roczny kontrakt. |