Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - KILEK - 11-05-2026

Puchacz zostanie wykupiony .


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 11-05-2026

(11-05-2026, 16:55)m94g napisał(a): Dobrze słyszę, że jak pojawi się oferta za Mońke w wysokości 8-10mln to go puszczamy? Przecież to strzał w kolano, po kolejnym takim sezonie plus występach w LM/LE za rok sprzedamy go za 2 razy więcej. Mam nadzieję, że to tylko plotki i nigdzie młodego nie puścimy nawet za 10mln.

Zle słyszałeś.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 11-05-2026

taka tam publicystyczna teza, zwana również pierdołą. W dużym skrócie chodzi o to, że "filozofia sprzedaży Wychowanków" nie zakłada sprzedaży Mońki w tym roku, jeszcze nie Jego kolej. To oznacza, że potencjalnym kupującym można rzucać zaporowe ceny typu 12 milionów, co byłoby rekordem transferowym Ekstraklasy. Gorzej dla nas gdy ktoś jednak się skusi...


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 11-05-2026

(11-05-2026, 17:49)galis napisał(a): taka tam publicystyczna teza, zwana również pierdołą. W dużym skrócie chodzi o to, że "filozofia sprzedaży Wychowanków" nie zakłada sprzedaży Mońki w tym roku, jeszcze nie Jego kolej. To oznacza, że potencjalnym kupującym  można rzucać zaporowe ceny typu 12 milionów, co byłoby rekordem transferowym Ekstraklasy. Gorzej dla nas gdy ktoś jednak się skusi...

Dokładnie. Pod tym względem trzymają fason mocno. Zielone światło ma pewnie Mrozek i Kozubal plus może Gurgul. Każdy z nich pograł u nas dwa pełne sezony. Nie Mońki kolei. Ale jak przyjdzie jakiś West Ham i rzuci te przysłowiowe 12 baniek płatne w jednej racie to ciężko zakładać, że jednak by go nie sprzedali.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 11-05-2026

Myślę że wychowanków może odejść max 2. Sprzedaż wszystkich trzech to bedzie dziura nie do załatania


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-05-2026

Piszą w internetach, że Kozubalem zainteresowany jest również ... Celtic. Czyżby element transferu za Luis Palmę?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-05-2026

Z dopłatą 5 baniek chyba Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-05-2026

Niech biorą Kozubala i Mrozka, do nas Palma i Benjamin Nygren, i deal. Bez przepływów finansowych. Uczciwie IMO.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-05-2026

(12-05-2026, 09:19)rojber napisał(a): Z dopłatą 5 baniek chyba Wink

4 bańki plus Lech przyjedzie na Celtic Park na mecz towarzyski, żeby Szkoci zobaczyli jak się gra w piłkę. Big Grin


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gruszowy - 12-05-2026

Meczyki podają że klub wrócił do stołu z Alim i grany jest roczny kontrakt.