![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 12-05-2026 Najrozsądniej chyba 1+1 gdy gościa nie bedzie 9 mcy + 40% Recha. No chyba że to tylko w celu opłacenia kosztów leczenia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-05-2026 (12-05-2026, 10:52)Gruszowy napisał(a): Meczyki podają że klub wrócił do stołu z Alim i grany jest roczny kontrakt. Specjalne warunki w kontrakcie uzależnione od tego kiedy wróci na boisko. Podobno jest duże prawdopodobieństwo że się dogadają. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 12-05-2026 Ach, zapomniałem się podzielić. Potwierdzam, z dobrego źródła wiem, że to rzeczywiście nie farmazon. Chociaż logika podpowiadałaby rozwiązanie 1+1. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 12-05-2026 No jeżeli ma to być tylko rok to jest to zwykła szopka medialna RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 12-05-2026 Jeśli potraktujemy Aliego jako miły dodatek i taki transfer "last minute" gdzie Ali będzie w top formie na ostatnie 8 meczów w sezonie 26/27 to jestem za. Swoją drogą ciekawe jak tam rozmowy z Miliciem, który znowu wypadł na półtora miesiąca. Ewidentnie widać, że Milić na przyszły sezon to jedynie jako dodatek, bo składu na nim budować już nie można. Top lewonożny stoper to chyba najważniejsza potrzeba kadrowa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-05-2026 1+1 to win-win. Nietuzinkowy gracz. Zabezpieczamy się że jak nie będzie ok to dziękujemy za wszystko i kończymy współpracę a jak będzie super to przedłużamy umowę. Myślę że jakby dali mu 1/4 tego co teraz zarabia to byłby zadowolony. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-05-2026 (12-05-2026, 11:16)Kefas9494 napisał(a): Jeśli potraktujemy Aliego jako miły dodatek i taki transfer "last minute" gdzie Ali będzie w top formie na ostatnie 8 meczów w sezonie 26/27 to jestem za. Dokładnie. Wcześniej pisałem, że w mojej ocenie Milić to już na zmiennika. Zakładam, że Mońka zostaje i w takim wypadku powinniśmy znaleźć środkowego do wyjściowego składu. W tym wypadku żegnamy się z Douglasem. Zostajemy w obwodzie z Milicem, Skrzypą i Janyszką. Co do Aliego to czuje kontrakt na 2 lata o łącznej wartości równej tego co chciał teraz za 1 rok. Aczkolwiek opcja 1+1 jak tu wspomniana też spoko. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-05-2026 Bardzo duży błąd. Przyblokuje to potrzebniejsze ruchy, a Ali nie będzie dostępny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - spotlite - 12-05-2026 Wg The Scottish Sun Lech złożył ofertę za Palmę w wysokości 2 mln GBP (zamiast umówionych 3.5 mln). RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 12-05-2026 Ali - "roczny kontrakt z zapisami uzależniającymi od ilości zagranych meczów". Od Xowych gawędziarzy słychać, że 1+1 - ale to może być właśnie to - przedłużenie zalezne od zdrowia/ilości gier. I to by było super rozwiązanie, bezpieczne dla Lecha, i bardzo dobre PRowo, bo już słychać pierdzielenie, że "Lech źle traktuje piłkarzy". |