Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-05-2026

(12-05-2026, 11:35)strzelisty jupiter napisał(a): Bardzo duży błąd. Przyblokuje to potrzebniejsze ruchy, a Ali nie będzie dostępny.

Jakby dostawał w pierwszym roku zarobki na poziomie Gisliego czy Bąkowskiego to raczej niczego nie przyblokuje.

2 mln funtów za Palmę? Dałbym


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 12-05-2026

Jeśli Ali zostanie to Ekstraklasa ustali mecze z Legią na pierwszą kolejkę.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 12-05-2026

dałbyś, ale pytanie czy wezmą Smile

Jeśli Ali zostanie to ESA ustali oba mecze z Legią na kolejkę 1 i 2, a może nawet na dwa sezony Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-05-2026

Pytanie na ile ta Sevilla jest tam zainteresowana i czy pojawił się ktoś jeszcze. Jak ma moje to dosyć niska ta oferta w porównaniu do zapisanej kwoty wykupu (3,5 mln funtów). Bo w porównaniu do tego co prezentuje Palma to uczciwa propozycja. Wydaje mi się, że kluby mogą się spotkać gdzieś w okolicy 2,5 - 2,7 mln funtów.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 12-05-2026

Za Palmę to pewnie jakieś bonusy jeszcze proponują znając życie. Jeżeli chodzi o Alego to podtrzymuję że jako klub nie powinniśmy być niewolnikiem jednego gracza ale pewnie nie ma pomysłu na innego zawodnika tej klasy.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-05-2026

2,5mln funtów to maks co bym chyba dał za Palmę. Nie mamy szans na walkę z Sevilla chyba, że to ploty.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-05-2026

A po co im Palma? Zresztą to chyba nie o tą Sevillę chodziło. Niech go biorą bo jest potencjał w chłopaku.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 12-05-2026

Swoją drogą Szkoci negocjują deal z Poznaniakami. Idealne połączenie Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-05-2026

W Celtiku by się chyba obrazili gdybyś ich nazwał Szkotami. Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 12-05-2026

A może my Palmę a oni wezmą Fiabemę ( w końcu przyczynił się do awansu) ?
Tak czy siak cały czas potrzebujemy transferu ŚPD