![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-05-2026 (12-05-2026, 11:35)strzelisty jupiter napisał(a): Bardzo duży błąd. Przyblokuje to potrzebniejsze ruchy, a Ali nie będzie dostępny. Jakby dostawał w pierwszym roku zarobki na poziomie Gisliego czy Bąkowskiego to raczej niczego nie przyblokuje. 2 mln funtów za Palmę? Dałbym RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 12-05-2026 Jeśli Ali zostanie to Ekstraklasa ustali mecze z Legią na pierwszą kolejkę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 12-05-2026 dałbyś, ale pytanie czy wezmą Jeśli Ali zostanie to ESA ustali oba mecze z Legią na kolejkę 1 i 2, a może nawet na dwa sezony
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 12-05-2026 Pytanie na ile ta Sevilla jest tam zainteresowana i czy pojawił się ktoś jeszcze. Jak ma moje to dosyć niska ta oferta w porównaniu do zapisanej kwoty wykupu (3,5 mln funtów). Bo w porównaniu do tego co prezentuje Palma to uczciwa propozycja. Wydaje mi się, że kluby mogą się spotkać gdzieś w okolicy 2,5 - 2,7 mln funtów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 12-05-2026 Za Palmę to pewnie jakieś bonusy jeszcze proponują znając życie. Jeżeli chodzi o Alego to podtrzymuję że jako klub nie powinniśmy być niewolnikiem jednego gracza ale pewnie nie ma pomysłu na innego zawodnika tej klasy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 12-05-2026 2,5mln funtów to maks co bym chyba dał za Palmę. Nie mamy szans na walkę z Sevilla chyba, że to ploty. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-05-2026 A po co im Palma? Zresztą to chyba nie o tą Sevillę chodziło. Niech go biorą bo jest potencjał w chłopaku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 12-05-2026 Swoją drogą Szkoci negocjują deal z Poznaniakami. Idealne połączenie
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-05-2026 W Celtiku by się chyba obrazili gdybyś ich nazwał Szkotami.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 12-05-2026 A może my Palmę a oni wezmą Fiabemę ( w końcu przyczynił się do awansu) ? Tak czy siak cały czas potrzebujemy transferu ŚPD |