![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 15-01-2026 W sporcie to akurat normalne. Przykład? Warta Szulczek ogłosił, że idzie w pizdu po sezonie i w tym momencie Warta przestała grać bo po co skoro i tak trener gówno może. Także jest to w sporcie jak najbardziej możliwe. Szczególnie, że szansę na powrót Sindre do nas to jakiś 1% RE: Quo Vadis Lech Poznań - Radziu98 - 15-01-2026 Dziś startuje sprzedaż zamknięta na mecz z Lechią, jakiej spodziewacie się frekwencji na ten mecz otwierający runde wiosenną? Czy ze względu na pogodę wuchta wiary odpuści czy będzie można powiedzieć przysłowiowe "Wuchta Wiary tej"?
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 15-01-2026 (14-01-2026, 14:37)galis napisał(a): edit. Mam nadzieję że 23 maja obronimy Majstra a do tego czasu Trybuny nauczą się skandować fa faen ut by pożegnać Sindre odbierającego medal jeśli tak będzie, to mam nadzieję że będziemy mieć ciekawsze hasła i dłuższą listę do skandowania. A wtedy niech asystent sobie idzie w pokoju gdzie tam chce. zresztą to będzie znaczyć że a) zrobił swoją pracę. albo wersja b) nie miało to takiego znaczenia jak nam się wydawało RE: Quo Vadis Lech Poznań - Adzio23 - 15-01-2026 W każdym zakładzie pracy są dwa rodzaje ludzi. 1) Grupa, która zwalnia się i przez okres wypowiedzenia nie kiwnie palcem. 2) Grupa, która zwalnia się i do ostatnie sekundy pracuje rzetelnie bo ma jakąś wewnętrzną motywację i taki charakter. Jaki jest nasz trener? Pożyjemy, zobaczymy RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 15-01-2026 są też dwa typy pracodawców, 1) którzy w okresie wypowiedzenia uważają że pracownik ma już nie świadczyć świadczenia, i 2) którzy uważają że ten okres jest tak samo wartościowy jak wcześniej. To powyższe co pisze Adzio musi się zejść z podejściem pracodawcy. I odwrotnie rzecz jasna. I pokazuje jakim się jest człowiekiem RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 16-01-2026 Teoretycznie, skoro NF powiedzmy przedłużył by kontrakt bo według Rutka to trener na lata to już teraz nie powinien jakiś asystent przyjść i patrzeć z czym to się je? Czy po prostu jest założenie, że latem szukamy nowego trenera. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 16-01-2026 (14-01-2026, 21:07)koziołek napisał(a): Powiem Wam, że drażni mnie takie podejście jak tu wpisujecie. Jest to kompletnie inna sytuacja. Chyba że odchodziłeś jako kierownik jakiegoś działu na stanowisko kierownika podobnego działu w nowej firmie, w której nic nie hulało, bejmy się nie zgadzały, wyniki sprzedażowe na łeb na szyję. Bo w Molde jest teraz bezkrólewie, są po słabym sezonie, nie ma kto tam rządzić szatnią, asystent zaraz nie będzie decydował o niczym, a Tjelmeland raczej nie chce przyjść w połowie sezonu do drużyny, która będzie pałętała się gdzieś w środku tabeli jak ostatnio. Zatem NA STO PROCENT jest już po przeglądzie wojsk w Molde, a może ma nawet jakieś pomysły i dogaduje z działem skautingu swojego nowego klubu kogo by tu sprowadzić. Profesjonalizm w takim przypadku można sobie włożyć między bajki. Na bank głowa już w Norwegii. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 16-01-2026 Czyli wynika z tego, że Ty Strzelisty byś go zwolnił bo będzie ch.. robił dla Nas? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 16-01-2026 (16-01-2026, 10:38)strzelisty jupiter napisał(a):W szczególności, że tam ma być liderem i człowiekiem odpowiedzialnym za wyniki, a tutaj jest "tylko" asystentem. Powiem więcej. Przecież jak Molde rozpocznie słabo sezon to Sindre przychodząc tam w połowie sezonu może od początku być w podbramkowej sytuacji, także na pewno mu się to nie widzi.(14-01-2026, 21:07)koziołek napisał(a): Powiem Wam, że drażni mnie takie podejście jak tu wpisujecie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 16-01-2026 Szczerze mówiąc to nie sądzę, że Norweg u nas przez te ostatnie pół roku będzie leciał w wuja. Pod względem profesjonalizmu i podejścia do tej pory prezentował się top. Zresztą NF na to mu też raczej by nie pozwolił, bo ma wysoką etykę pracy. Kolejna sprawa - jest Skandynawem, oni generalnie cechują się wysoką etyką pracy, odpowiedzialnością za wspólny cel i grupę. Ja żałuję raczej, że odejdzie do Molde, bo widziałem go jako naturalnego następcę NF, więc szkoda. O jego zaangażowanie się nie obawiam. |