Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 12-05-2026

(12-05-2026, 20:17)strzelisty jupiter napisał(a): W Celtiku by się chyba obrazili gdybyś ich nazwał Szkotami. Wink

A to prawda. Może w tym cała nadzieja. Że nie będą chcieli wyjść "na Szkotów"...


RE: Pogłoski transferowe 2026 - KILEK - 12-05-2026

Tomáš Chorý w tym sezonie:
33 spotkania
17 goli
6 asyst
Wartość: 3,00 mln € (Transfermarkt)
slavia praga po awanturze wykluczony z ligi na przyszły sezon plus ostatni rok kontraktu może ciekawy do wyciągnięcia za dobry hajs być.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 12-05-2026

(12-05-2026, 22:05)KILEK napisał(a): Tomáš Chorý w tym sezonie:
33 spotkania
17 goli
6 asyst
Wartość: 3,00 mln € (Transfermarkt)
slavia praga po awanturze wykluczony z ligi na przyszły sezon plus ostatni rok kontraktu może ciekawy do wyciągnięcia za dobry hajs być.

31 latek, gdzie media już piszą o Górniku i Legii.
Slavia czy Chory wykluczony z Ligii? Bo oficjalnie Slavia dostała grzywnę, walkower i zakaz dla kibiców.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-05-2026

Pewnie ten Chory bo Slavia ma kary w pizdu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 12-05-2026

Chory został zdyskwalifikowany w 2025 roku... Także nie wiem co autor miał na myśli. Tak czy siak 31 letni napastnik za 3 mln euro? Podziękuję.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-05-2026

Taka ciekawostka Mrozek ma zgodę na odejście a słynny Dawid D podaje, że za kwotę od.... 1.5 miliona do 2... no żart i żenada w jednym.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 13-05-2026

I tak cena dobra za bramkarza, który nie umie nogami grać Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - marekst - 13-05-2026

No właśnie mnie dziwi gdzie ten Mrozek chce wyjechać? Chyba, że mu Puchacz nakręca temat gdzieś w Azerbejdżanie, tutaj transfer do jakiegoś znanego średniego gdzieś grającego w sensownych pucharach klubu będzie dla mnie szokiem. Pewnie chodzi o kasę, w Lechu jakiegoś pułapu finansowego nie przeskoczy, a zagraniczny transfer zawsze rozpala w głowie "1 euro = 4.50zł"

Bardziej od jego wyjazdu martwi kompletny brak alternatywy dla niego,


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Marcin1984 - 13-05-2026

Z całym szacunkiem ale Mrozek to zwykły średniak do tego nie umiejący grać nogami Smile lepiej siedział by w Lechu inaczej szybko wróci do pl.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 13-05-2026

A ja tam uważam, że to solidny bramkarz i spokojnie sobie za granicą poradzi w jakimś średnim klubie. Championship, Turcja, Grecja. A do rotacji to spokojnie jakieś Serie A czy Bundesliga. Przypominam, że taki Drągowski nawet w Panathinaikosie grał, a nogami to gra sporo gorzej niż Mroziu.

Ogólnie widzę taką tendencję, że tutaj Gurgul to cienias tylko do Azerbejdżanu. Mrozek to cienias tylko to Azerbejdżanu. Bez przesady.

Wiadomo, że Mrozek nie jest wonderkidem, ale tam te 2,5-3 bańki za niego to byłaby uczciwa cena za solidnego, nie mającego kontuzji, bramkarza. Z tego dać półtorej bańki za starszego Lisa i wilk syty i Manchester City.