![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 12-05-2026 (12-05-2026, 20:17)strzelisty jupiter napisał(a): W Celtiku by się chyba obrazili gdybyś ich nazwał Szkotami. A to prawda. Może w tym cała nadzieja. Że nie będą chcieli wyjść "na Szkotów"... RE: Pogłoski transferowe 2026 - KILEK - 12-05-2026 Tomáš Chorý w tym sezonie: 33 spotkania 17 goli 6 asyst Wartość: 3,00 mln € (Transfermarkt) slavia praga po awanturze wykluczony z ligi na przyszły sezon plus ostatni rok kontraktu może ciekawy do wyciągnięcia za dobry hajs być. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 12-05-2026 (12-05-2026, 22:05)KILEK napisał(a): Tomáš Chorý w tym sezonie: 31 latek, gdzie media już piszą o Górniku i Legii. Slavia czy Chory wykluczony z Ligii? Bo oficjalnie Slavia dostała grzywnę, walkower i zakaz dla kibiców. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-05-2026 Pewnie ten Chory bo Slavia ma kary w pizdu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 12-05-2026 Chory został zdyskwalifikowany w 2025 roku... Także nie wiem co autor miał na myśli. Tak czy siak 31 letni napastnik za 3 mln euro? Podziękuję. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-05-2026 Taka ciekawostka Mrozek ma zgodę na odejście a słynny Dawid D podaje, że za kwotę od.... 1.5 miliona do 2... no żart i żenada w jednym. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 13-05-2026 I tak cena dobra za bramkarza, który nie umie nogami grać
RE: Pogłoski transferowe 2026 - marekst - 13-05-2026 No właśnie mnie dziwi gdzie ten Mrozek chce wyjechać? Chyba, że mu Puchacz nakręca temat gdzieś w Azerbejdżanie, tutaj transfer do jakiegoś znanego średniego gdzieś grającego w sensownych pucharach klubu będzie dla mnie szokiem. Pewnie chodzi o kasę, w Lechu jakiegoś pułapu finansowego nie przeskoczy, a zagraniczny transfer zawsze rozpala w głowie "1 euro = 4.50zł" Bardziej od jego wyjazdu martwi kompletny brak alternatywy dla niego, RE: Pogłoski transferowe 2026 - Marcin1984 - 13-05-2026 Z całym szacunkiem ale Mrozek to zwykły średniak do tego nie umiejący grać nogami lepiej siedział by w Lechu inaczej szybko wróci do pl.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 13-05-2026 A ja tam uważam, że to solidny bramkarz i spokojnie sobie za granicą poradzi w jakimś średnim klubie. Championship, Turcja, Grecja. A do rotacji to spokojnie jakieś Serie A czy Bundesliga. Przypominam, że taki Drągowski nawet w Panathinaikosie grał, a nogami to gra sporo gorzej niż Mroziu. Ogólnie widzę taką tendencję, że tutaj Gurgul to cienias tylko do Azerbejdżanu. Mrozek to cienias tylko to Azerbejdżanu. Bez przesady. Wiadomo, że Mrozek nie jest wonderkidem, ale tam te 2,5-3 bańki za niego to byłaby uczciwa cena za solidnego, nie mającego kontuzji, bramkarza. Z tego dać półtorej bańki za starszego Lisa i wilk syty i Manchester City. |