![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-05-2026 3-4 mln to minimum za takiego Mrozka szanujmy się. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 13-05-2026 Najpierw to musisz znaleźć kupca za te 3-4 mln. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 13-05-2026 Nie ma szans, sezon przeciętny, coraz starszy jest. Jak dojdą do 3M to będzie cud. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 14-05-2026 Ploty chodzą, że chodzą ploty, że ma być grany temat wykupu... Oumy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 14-05-2026 (14-05-2026, 15:38)uncoolben napisał(a): Ploty chodzą, że chodzą ploty, że ma być grany temat wykupu... Oumy. A nie lepiej napusać skąd takie słuchy? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-05-2026 Helik do wzięcia za 750 tysi euro. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 14-05-2026 Niech spierdala RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-05-2026 Właśnie spierdolił się z ligi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 14-05-2026 (13-05-2026, 23:26)hif napisał(a): Nie ma szans, sezon przeciętny, coraz starszy jest. Jak dojdą do 3M to będzie cud. Ta "zasada wiekowa", odnosząca się do kwot transferowych za wychowanków, nie ma raczej zastosowania przy bramkarzach. 26 lat to tak, jakby miał ze 20 lat, grając w polu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026 Czyżby kroił się jakiś transfer? Na FB mignęła mi wymowna grafika sugerująca, że za chwile może być "bomba". Przed chwilą czytałem też artykuł gdzie była mowa o tym, że Sevilla odpuściła Palme. Ciekawie... |