Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-05-2026

3-4 mln to minimum za takiego Mrozka szanujmy się.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 13-05-2026

Najpierw to musisz znaleźć kupca za te 3-4 mln.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 13-05-2026

Nie ma szans, sezon przeciętny, coraz starszy jest. Jak dojdą do 3M to będzie cud.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 14-05-2026

Ploty chodzą, że chodzą ploty, że ma być grany temat wykupu... Oumy.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 14-05-2026

(14-05-2026, 15:38)uncoolben napisał(a): Ploty chodzą, że chodzą ploty, że ma być grany temat wykupu... Oumy.

A nie lepiej napusać skąd takie słuchy?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-05-2026

Helik do wzięcia za 750 tysi euro.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 14-05-2026

Niech spierdala


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 14-05-2026

Właśnie spierdolił się z ligi.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 14-05-2026

(13-05-2026, 23:26)hif napisał(a): Nie ma szans, sezon przeciętny, coraz starszy jest. Jak dojdą do 3M to będzie cud.

Ta "zasada wiekowa", odnosząca się do kwot transferowych za wychowanków, nie ma raczej zastosowania przy bramkarzach. 26 lat to tak, jakby miał ze 20 lat, grając w polu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026

Czyżby kroił się jakiś transfer? Na FB mignęła mi wymowna grafika sugerująca, że za chwile może być "bomba". Przed chwilą czytałem też artykuł gdzie była mowa o tym, że Sevilla odpuściła Palme. Ciekawie...