![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 21-01-2026 Jakub Falkiewicz, 17 - letni stoper z Akademii podpisał 3 - letni kontrakt z Kolejorzem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 21-01-2026 Raport medyczny Lecha: https://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2,raport-medyczny,47052.html Dobrze, że wraca najważniejszy czyli Walemark. Oby to się nie wysypało. Reszta to głębia składu, ale jednak sytuacja wygląda gorzej niż możnaby liczyć. Po opisie wygląda, że sytuacja Hakansa i Douglasa nie wygląda kolorowo. Pewnie tak szybko nie wrócą... Oby chociaż Gisli wracał do pełnego treningu, bez niego i Murawskiego to tak de facto zostajemy z dwójką środkowych pomocników do gry. Szkoda Jakóbczyka, że przez uraz wypadł z udziału w zgrupowaniu w pełnym treningu. No ale to i tak melodia przyszłości. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-01-2026 Czyli Alex i Hakans znając życie zagrają pewnie w kwietniu albo jeszcze później szkoda. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 22-01-2026 Håkans to jest szybkobieżny ogórek. Lepiej stawiać na Lismana. Douglasa szkoda pod kątem rotacji, ale on chyba od jakiegoś czasu przebiera nóżkami żeby czmychnąć. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-01-2026 Alexa z jego historią nikt nie kupi. Bo i po co. Lisman nie ma przypadkiem też kontuzji? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 22-01-2026 Douglas miał tak naprawdę jedną dobrą rundę - tą pierwszą. Potem albo kontuzje albo co najwyżej przeciętna gra. Ciężko uwierzyć, że się odkręci. Także pozostaje rotacja trójkę Skrzypa, Mońka i Milić. Oby im zdrowie dopisywało. Hakansa faktycznie szkoda najmniej, chociaż wiadomo - jakby był zdrowy i do gry to by nie zaszkodził, z jego atutem szybkościowym mógłby wymęczyć w pressingu rywala przez jakieś fragmenty meczu. Tak jest, Lisman też kontuzja i on z kolei wróci w maju, więc można zakładać, że do gry będzie dopiero od nowego sezonu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 22-01-2026 (22-01-2026, 08:28)strzelisty jupiter napisał(a): Håkans to jest szybkobieżny ogórek. Lepiej stawiać na Lismana. Douglasa szkoda pod kątem rotacji, ale on chyba od jakiegoś czasu przebiera nóżkami żeby czmychnąć. Pierwsza połowa 2025 - 1 bramka i 5 asyst. Mam wrażenie, że zaczął wchodzić na właściwy poziom, gdy przytrafiła mu się kontuzja. Piłkarza o takiej szybkosci nie mieliśmy od Toneva. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 22-01-2026 O takiej dynamice to trudno znaleźć w Ekstraklasie choć wyszkolenie techniczne trochę kuleje. Mógłby więcej oddawać strzałów na bramkę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 22-01-2026 Zgadza się, ale no nie ma co się łudzić. Jak NADAL nie może wrócić do pełnego treningu, to nawet jak to się zrealizuje w lutym, co zanim wróci do formy to będzie marzec. A przy takiej rywalizacji to też za dużo nie pogra. Szczególnie i OBY w pełni zdrowia była szóstka: Begtsson, Palma, Pablo, Ismaheel, Walemark, Ali. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-01-2026 Przyda się na pewno też i on. No i Pablo skrzydłowym nie jest. |