![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - ziemowitbieszczadzki - 15-05-2026 (14-05-2026, 19:32)Róża napisał(a): Helik do wzięcia za 750 tysi euro. szanujmy się. Jeśli my marzymy o LM to takie nazwisko nawet nie powinno być wymieniane w plotach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 15-05-2026 Miał możliwość gry dla Nas. Zesrał się wybrał kogoś innego. Teraz już żegnamy! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-05-2026 (15-05-2026, 10:44)rojber napisał(a): Czyżby kroił się jakiś transfer? Na FB mignęła mi wymowna grafika sugerująca, że za chwile może być "bomba". Przed chwilą czytałem też artykuł gdzie była mowa o tym, że Sevilla odpuściła Palme. Ciekawie... Raczej budowanie sobie zasięgów na dużym zainteresowaniu Lechem. Wiadomo, że będzie się sporo działo transferowo, ale nie teraz. Nawet potencjalny wykup Palmy to kwestia bardziej po zakończeniu sezonu, nie mówiąc już o innych ruchach. Do tego czasu wszystkie głosy, przecieki należy sobie darować, bo jest to nabijanie klików i nic więcej. A co do Helika, myślę, że pozostała u Rutkowskiego taka zadra, że nie ma szans. Zresztą już Papszun szykuje ofertę - i ok. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-05-2026 My potrzebujemy lewonożnego stopera do pierwszego składu. Prawonożnych mamy trzech, raczej wszyscy zostaną - i dobrze. Helik jest prawonożny, dodatkowo to poziom na taką Legię, czyli środek tabeli, a nie na Ligę Mistrzów. Dajmy sobie spokój z tego rodzaju szrotem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 15-05-2026 teraz bomby to będą co-dziennie bo to pożywka dla bite-klików. niestety. dlatego trzeba ograniczać swoje spektrum informacyjne do kilku w miarę sprawdzonych źródeł. własnie - czyli jakich? Włodarczyk zawsze się wychyla ze swoja wszechwiedzą. w sumie - to jak coś ma być poważnego to dostaję sms'a z klubu - teraz tak sobie pomyślałem
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026 No też racja. Studzę zapał
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 15-05-2026 (14-05-2026, 19:41)Róża napisał(a): Właśnie spierdolił się z ligi. On się chyba już trzeci raz spierdolił do League one. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 15-05-2026 Helik 3x spadł z Chamionship do League One - w sam raz do Legii się na daje Na X lata info że chodzi o Palmę RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 15-05-2026 (15-05-2026, 11:37)Antonio napisał(a):(14-05-2026, 19:41)Róża napisał(a): Właśnie spierdolił się z ligi. Silny mental. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 15-05-2026 Ale podobno był zawsze jednym z lepszych piłkarzy
|