Forum WL
Wakacje - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Hydepark (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Wakacje (/showthread.php?tid=132)

Strony: 1 2


Wakacje - Robal - 24-06-2025

Szukam kawalerki do wynajęcia nad morzem, może ma ktoś coś do wynajęcia lub polecenia ?


RE: Wakacje - galis - 18-01-2026

szukam jakiegoś fajnego miejsca na czterodniowy wypad na narty w Polsce - chcemy nauczyć jeździć naszą Pięciolatkę - oczekuję wyciągu taśmowego dla dzieci, kanapy dla dorosłych , braku kolejek i blisko Poznania. Ostatni raz jeździliśmy w 2019 więc coś na przetarcie i naukę. Lądek spełnia te oczekiwania ale może ma ktoś jeszcze inny pomysł?


RE: Wakacje - Róża - 12-05-2026

Czy miejscówkę dla 2 osób w Barcelonie w lipcu może ktoś polecić? Osobiście nie mam żadnych socjal mediów, jakby co.


RE: Wakacje - rojber - 13-05-2026

W marcu byłem na 3 dni w Aparthotel Atanea Barcelona. Blisko stadionu i stacji metra. Za 3 osobowy pokój z aneksem kuchennym (w sumie lokum dwupokojowe) płaciliśmy coś ok 2000zł (bez posiłków).


RE: Wakacje - Róża - 13-05-2026

(13-05-2026, 06:59)rojber napisał(a): W marcu byłem na 3 dni w Aparthotel Atanea Barcelona. Blisko stadionu i stacji metra. Za 3 osobowy pokój z aneksem kuchennym (w sumie lokum dwupokojowe) płaciliśmy coś ok 2000zł (bez posiłków).

Ok. Rozumiem, że bezpośrednio uderzyłeś do AA?


RE: Wakacje - rojber - 13-05-2026

Przez Booking wszystko sobie ogarnąłem.


RE: Wakacje - Róża - 13-05-2026

Dzięki, też skorzystam.


RE: Wakacje - rojber - 13-05-2026

Kup sobie od razu jakąś kartę na metro jeśli planujesz często korzystać. Pojedyncze bilety kompletnie się nie kalkulują.


RE: Wakacje - Róża - 13-05-2026

Myslałem o Hola Barcelona.


RE: Wakacje - rojber - 14-05-2026

Dobry pomysł, jak mnie pamięć nie myli w ramach tej karty będziesz miał dużo zniżek na wejściówki do różnych atrakcji, czy niektóre nawet za darmo. Wykup sobie jedynie z dużym wyprzedzeniem wejście do Sagrady (ja kupiłem z miesiąc wcześniej), do Park Guell też bilety przez neta (nie kupisz na miejscu). Jak będziesz w okolicy stadionu to polecam wejść sobie na piwko i "burgera" do Pane e Salame.