Forum WL
Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 (/showthread.php?tid=225)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - rojber - 20-05-2026

Powoli zbliża się last dance obecnego sezonu. Dobrze by było zakończyć go mocnym akcentem, takie 4-0 bym widziałWink. Co do składu to tak jak tu na forum ktoś wspomniał, może warto dać jeszcze szansę Plamenowi na bramce. W obronie bym widział Gumnego do pary z Mońką. Reszta tak jak w Radomiu.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - strzelisty jupiter - 20-05-2026

Boję się tego meczu. Gramy z najlepszą obroną ligi. Remis biorę w ciemno. Smile


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - secret - 20-05-2026

Plamen na bramce i więcej czasu (niekoniecznie od początku meczu) dla Agnero i Tofika
Tak bym to widział.

Tylko zwycięstwo @strzelisty Smile


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - raszko - 20-05-2026

Ta najlepsza obrona ligi nieco po liftingu ostatnio - 5 ostatnich meczy średnio tracą 2 sztuki. Dobić w tabeli trzeba do 60 pkt. I tak wszelkiej maści dziennikarze mają używanie, że najmniej pkt, że najgorsza średnia pkt na mecz od 1629 roku... Także minimum remis.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Pawlisko - 20-05-2026

Jeśli wygramy to będziemy mieć tylko o 1 punkt mniej niż Jagiellonia z sezonu rumakowego, ale nie uważam by było to najważniejsze.

Przede wszystkim zagrać ten mecz dla przyjemności Mam nadzieję, że piłkarze wyjdą by pokazać najlepszą piłkę i pięknie podsumować ten wspaniały sezon.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - strzelisty jupiter - 20-05-2026

Wszelkiej maści dziennikarzy bolą cztery litery z tytułu, że w tym sezonie wystarczyło dojechać do 56 oczek, a mimo tego "ich" klubom nawet to nie wyszło. To teraz będą deprecjonować siłę mistrza. Trzy im w cztery, bo jeden jest Mistrz Polski. Smile


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 20-05-2026

(20-05-2026, 11:09)strzelisty jupiter napisał(a): Boję się tego meczu. Gramy z najlepszą obroną ligi. Remis biorę w ciemno. Smile

No i oczywiście to będzie ostateczna weryfikacja Nielsa. Jak nie wygra i to wysoko - to wypad.

(20-05-2026, 13:40)strzelisty jupiter napisał(a): Wszelkiej maści dziennikarzy bolą cztery litery z tytułu, że w tym sezonie wystarczyło dojechać do 56 oczek, a mimo tego "ich" klubom nawet to nie wyszło. To teraz będą deprecjonować siłę mistrza. Trzy im w cztery, bo jeden jest Mistrz Polski. Smile

A tu właśnie jestem mile zaskoczony bo dziennikarze merytoryczni bardzo nas chwalą. Za wszystko i bagatelizują ilość puntów. Pomijam weszło i inne szmatławce


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Bonx82 - 20-05-2026

Wyjść na luzie i bawić się w piłkę,a to potrafimy. Liczę na dobry mecz dla oka z wieloma sytuacjami i ciekawymi zagraniami. Wyjściowa 11 nie ma znaczenia niech to będzie nasze święto


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Kefas9494 - 20-05-2026

Ishak czteropak i korona króla strzelców!


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - lomboNET - 20-05-2026

Niech Mrozek zacznie i w 66 minucie zmiana pożegnanie.
Wtedy Plamen wchodzi (pewnie też pożegnanie).

Kiedy mamy Bartka pożegnać jak nie teraz?