Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Artykuły o Lechu w mediach
Tryb drzewa
#21
Na stacji pomalują.
We Wrocławiu nie raz to obserwuję ale może aż tak daleko nie zajedzie natomiast oni są zdolni się pofatygować dalej bo mają grupę od tego.
 
Odpowiedz
#22
No cóż. KW już do Wrocławia nie pojadą Big Grin nie wiem czy przez to czy przez nie dogadanie się z między województwami. Jak ktoś go zniszczy to KW naprawią takie życie nic z tym nie zrobimy. A znając życie będzie jeździł na bezpiecznych kierunkach. A sama akcja z pociągiem mega na plus Smile
 
Odpowiedz
#23
Dzisiaj widziałem na własne oczy, wracał z kierunku Wrześni. Przepiękny.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości