Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
No i git. U nich z dwa zrobić i u Nas ich dobić i tyle.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
UEFA decyduje a praktyka jest taka że ci co w eliminacjach pierwszy mecz grają we wtorek rewanż mają w środę i odwrotnie. W play-offach jest podobnie.
Dlatego idealnie byłoby zagrać z Dunczykami pierwszy mecz we wtorek i mieć te cztery dni odpoczynku pomiędzy meczami
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
No czyli UEFA zdecydowała, że pierwszy we wtorek?
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Nie jestem pewien choć mam nadzieję że Dunczycy skądś wiedzą. Nigdzie indziej nie ma info a on8 piszą ze wtorek i 19.00.
Piszę tylko o praktyce jaką ma miejsce i na przykład z Breidablikiem graliśmy pierwszy mecz we wtorek a rewanż w środę; natomiast z Crveną pierwszy mecz w środę a rewanż we wtorek.