Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Ciekawe jak podjedzie ten chłop do meczu. Czy będzie profesjonalistą czy głowa już gdzieś indziej.
Liczba postów: 321
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Obstawiam to drugie. Oni tam w Danii mają inny etos pracy i obywatelskości.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Wiadomo co z dwójką Lecha? jakieś wzmocnienia? Bo odeszło sporo ludków.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
On był kiedyś wielkim talentem jeśli o tego samego chodzi Hubert Antkowiak.Chłopak z Jarocina, trochę kopał w Warcie potem zwiedzał Polskę. Myślę, że do dwójki transfer dobry.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
A nasz niedoszły transfer z Iranu (ten, o którym niby pisano, że Ali polecał) wszedł na boisko z Belgami. W 1 minucie swojej gry spartolił niezłą okazję a po chwili mógł wylecieć z czerwoną kartką.
Wszedł w 46 i przed 50 już mógł być w szatni.