Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A to ok, choć niepewność jest bo oni sobie mogą tą sytuacje ,,nadzwyczajną" różnie interpretować.
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Oczywiście, wszystko się tu może wydarzyć. Łącznie z tym, że UEFA pójdzie na rękę biednemu klubikowi z biednej Ukrainy.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
To wtedy na miejscu Lecha bym to oprotestował.
Liczba postów: 320
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Wydaje się że temat innego stadionu mamy zamknięty
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Pewnie tak, Turan jebnął komentarz a finalnie nic się w tej materii nie zadziało. Zasiali tylko ferment.
Liczba postów: 1,910
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
a Bodo się nie zatrzymuje...
Liczba postów: 132
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
3
Fakt, ci chłopcy z Norwegii są nie do zatrzymania.
Teraz to już chyba mało kto chce na nich ewentualnie trafić w kolejnej rundzie.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
To jest to, czego brakuje w polskich zespołach. Stabilizacja, pasja i brak wyprzedaży po udanym sezonie
Liczba postów: 369
Liczba wątków: 6
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
12
Na 23 piłkarzy w kadrze wczorajszego meczu, 18 Norwegów, 3 Duńczyków i 1 Rosjanin.