Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Pytanie czy przy kosztach utrzymania tego obiektu nie bardziej opłacało by się sprzedać stadion klubowi. Oczywiście złotówka była przysłowiowa.
Liczba postów: 66
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
7
Obie strony straciłyby na takim rozwiązaniu (a władze miejskie zostałyby oskarżone o niegospodarność).
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Dlatego pytam czy takie rozwiązanie miało by sens. Bo i tak miasto jest w pozycji przegranej.
Liczba postów: 66
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
7
W jakim sensie na przegranej pozycji?
Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2025
Reputacja:
0
Wiem, ze stadion miejski, ale klub de facto od zawsze jest operatorem, wiec moze warto w końcu nawiązać krzesełkami KTO gra na tym stadionie?
Lechia moze, Śląsk moze, wisła moze, a u nas POZnan*
Zawsze mnie to wkurwiało.