Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Lech w reprezentacjach
Tryb drzewa
#11
Ciężko się grało na tym klepisku ale dali radę i najważniejsze że bez kontuzji. Mońka udany debiut. Poza pierwszą akcją gdzie dał się łatwo objechać to dobre zawody. Nie wiedziałem że Gurgul potrafi grać tak kombinacyjnie w ofensywie.
 
Odpowiedz
#12
Ósma wygrana z rzędu
Skrót jakby ktoś był zainteresowany (minutę reklam da się przeboleć)
https://sport.tvp.pl/92388720/czarnogora...tuzi-skrot
Mońka w 87 minucie zablokował strzał na raczej pewne 1:1
 
Odpowiedz
#13
Palma 81 min na boisku i bramka w zremisowanym 2-2 meczu z Peru.
 
Odpowiedz
#14
wiecie czy Palma pojechał na mecz towarzyski Hondurasu? Jeśli tak to o 2:00 z soboty na niedzielę grają z Messim Smile
 
Odpowiedz
#15
To trzeba będzie oglądać Big Grin w końcu to już Nasz piłkarz Wink
 
Odpowiedz
#16
(05-06-2026, 18:18)Skorpion napisał(a): To trzeba będzie oglądać Big Grin w końcu to już Nasz piłkarz Wink

Dokładnie w końcu Wink
 
Odpowiedz
#17
A Słowenia kiedy gra?
 
Odpowiedz
#18
Jutro 20:45 z Chorwacją Smile
 
Odpowiedz
#19
(05-06-2026, 15:47)Mosina napisał(a): wiecie czy Palma pojechał na mecz towarzyski Hondurasu? Jeśli tak to o 2:00 z soboty na niedzielę grają z Messim Smile

Dwa strzały Palmy w meczu: zablokowany i niecelny. Zszedł w 81. minucie. Gnieciony mocno Honduras.
 
Odpowiedz
#20
Ale pewnie nie prosili żeby już więcej nie strzelać Wink

Najważniejsze że bez kontuzji. Głosy z MS "w klubie gra super a przyjeżdża na kadrę i daje ciała". Znane?

A tak przy okazji, nie mając żadnego gracza na MŚ z klubu omija nas chyba premia od Fifa...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości