Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Tak BVB. XD Jak już to może takie FC Koeln, Kamiński zrobił dobrą reklamę, więc może byłaby fajna opcja.
 
Odpowiedz
(10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):
(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów.

A skąd Ty wiesz, że to dobry piłkarz na polskie warunki?

Ponad 250 meczów w Serie A, zna doskonale naszą ligę i przede wszystkim Klub, praktycznie zero kontuzji więc nie wiem gdzie widzisz wady... teraz sakramentalne kto w zamian?  można szukac agneropodobnych perełek tylko po co? Przecież LM nigdy nie była i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie w takim zasięgu jak teraz.
Edit. Chyba że Lechia spadnie i zrobią wielką wyprz- wtedy Ivan Żelizko
 
Odpowiedz
(10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):
(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów.

A skąd Ty wiesz, że to dobry piłkarz na polskie warunki?

Mam swoje źródła
 
Odpowiedz
I co mówią te źródła na jego chujową formę na tureckiej prowincji?
 
Odpowiedz
(10-05-2026, 21:12)Antonio napisał(a): I co mówią te źródła na jego chujową formę na tureckiej prowincji?

Napisałem wcześniej. Durny jesteś czy z czytaniem problem. Przypadek podobny do innego naszego chwalonego piłkarza, który miał chujową formę na niemieckiej prowincji.
 
Odpowiedz
Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?
 
Odpowiedz
(11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?

Ishak to dobry piłkarz? Palma to dobry piłkarz? Ogarnij się
 
Odpowiedz
Atalanta przygląda się poczynaniom Mońki. Lech oznajmił, że oferty poniżej 10 mln euro nie będą nawet rozpatrywane.
 
Odpowiedz
(11-05-2026, 08:12)Jerry2015 napisał(a):
(11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?

Ishak to dobry piłkarz? Palma to dobry piłkarz? Ogarnij się

No ale Ty na serio stosujesz kryterium oceny "Bo inny odpalił" czy sobie jaja robisz?
 
Odpowiedz
A Ty Antonio rozumiem śledziłeś cotygodniowe zmagania Kocaelisporu, szczególnie pod kątem organizacji gry, stylu i roli zawodnika w typie Linettego?

Bo mi jednak bliżej do twierdzenia, że gość z taką liczbą meczów we Włoszech i wyrobioną renomą to piłkarz jak najbardziej co najmniej dobry "na nasze warunki".
Innymi słowy - brać i się nie zastanawiać.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: galis, 20 gości