Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: QUO Vadis NF?
Tryb drzewa
Pokaż mi post w którym nawołuje do zwolnienia Neilsa dwie kolejki przed końcem. Znajdziesz kasuje konto na tym forum wcześniej przepraszając wszystkich. Nie znajdziesz nazywam cię ,,frajerem" to jak stoi zakładzik?
 
Odpowiedz
Nie pozwolę Ci usunąć konta, forum bez Ciebie byłoby jakieś takie tego, no smutne… i piszę całkiem poważnie ;D
 
Odpowiedz
Też się nie zgadzam (chociaz ch mam do powiedzenia). Już wystarczy że Groma ktoś usunął Smile
 
Odpowiedz
A Groma tu nie ma?
 
Odpowiedz
Ponoć jest... ;D
 
Odpowiedz
W snach niektórych użytkowników Smile Widzę, że koledze zmiękła rura. No cóż. Tradycyjnie
 
Odpowiedz
Włodarczyk podaje że strony mają już dogadane porozumienie i obecnie dopracowują specjalne klauzule, które mają zabezpieczyć interesy obu stron. Chodzi o możliwość odejścia Frederiksena w przypadku oferty pracy w ligach TOP 5 lub reprezentacji Danii. Lech z kolei chce mieć też kontrolę nad sytuacją - zabezpieczyć się odpowiednimi terminami (okienkami czasowymi), gdyby pojawiła się taka opcja.
 
Odpowiedz
czekałem na to - uff, super!
 
Odpowiedz
Wodzu, prowadź!
 
Odpowiedz
W Kownie już byliśmy.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości